Інструкція по роботі з Researcher ID у системі WoS

Зміст

Реєстрація та пошук через ResearcherID на практиці можуть викликати складнощі. Насправді алгоритм простий та зрозумілий. Доступ до такого інструменту полегшує пошук та спрощує завдання авторам. Це ефективний спосіб упорядкувати дані та прив’язати інформацію про статті та дослідників. Далі детально розкриємо поняття та спосіб реєстрації.

 

Що таке WoS ResearcherID?

 

Researcher ID вважається одним із головних ідентифікаторів вчених та дослідників. Система прив’язує авторські профілі в одній із найбільших наукометричних баз світу – Web of Science. Результатом є точність ототожнення кожного автора наукових праць та його досліджень, навіть якщо збігаються прізвища та інші вихідні дані.

 

Система пропонує широкий спектр можливостей. А саме:

 1. Автор може формувати свою авторську добірку у вигляді списку наукових публікацій.
 2. У таку добірку включені матеріали, опубліковані в журналах, що рецензуються WoS.
 3. Ідентифікатор дозволяє проаналізувати, наскільки якісно проведено дослідження.
 4. Механізм виключає неточності та незрозумілості з різними варіаціями написання прізвища, у тому числі його перекладу.
 5. Є можливість шукати не лише свої наукові праці, а й інші авторські дослідження для ознайомлення та використання у списках літератури.

 

Ще один важливий аспект: за допомогою ResearcherID встановлюються критерії якісних та кількісних показників щодо конкретних авторів, обчислюється їхній індекс цитованості, у тому числі H-індекс. Інформація про цитування оновлюється щоденно. Використання цієї системи розроблено таким чином, що видається сукупність адресних вказівок на джерела та одночасно включаються посилання на них.

Потрібна допомога у підготовці роботи?

  ResearcherID є вільним інтерактивним простором, у якому створюється персональний профіль та індивідуальний номер.

  Як зареєструвати ResearcherID?

   

  Алгоритм реєстрації є послідовністю таких кроків:

  1. Сайт для реєстрації – www.researcherid. Потрібно перейти на нього.
  2. Активувати опцію JoinIt’sNowFree.
  3. Заповнити інформацію з ідентифікуючими даними у вікні, що висвітилося. Вказується ім’я, прізвище, електронна адреса та джерело, з якого користувач дізнався про ресурс.
  4. Активувати опцію Submit.
  5. Перейти за посиланням для авторизації, яке має прийти разом з електронним листом на вказану раніше адресу.
  6. Заповнити форму, яка стає доступною відразу після переходу за посиланням. На цьому етапі істотну роль відіграє уважне ставлення до кожної деталі та формальності. Потрібна точна вказівка ​​даних у відповідних розділах, аж до кожної літери.
  7. Якщо інформація вказана правильно, після активації Submit з’являється текст договору з автором. Якщо допущені помилки під час заповнення, висвітиться інформація про необхідність їх коригувати.
  8. Ознайомитись з умовами угоди та прийняти їх. Для цього активується кнопка Accept.

  Підсумкова інформація виглядає приблизно так:

  Перший вхід у систему можна здійснити лише з персонального комп’ютера установи чи організації, де працює автор. Наступні входи – з будь-якого віддаленого ПК.

  Як зв’язуються дані ResearcherID та WoS?

   

  Процедура приписки публікацій автора суттєво спрощується, якщо WoS та персональний ідентифікатор прив’язані один до одного. Це можна зробити двома способами.

   

  1. Через ресурс webofknowledge.com.

  Після того як користувач зареєструвався на www.researcherid і авторизувався шляхом введення логіну та пароля, необхідно перейти на сайт webofknowledge.com. Далі:

  • Виберіть вкладку WoS.
  • Дотримання інструкції та пошук потрібних статей.
  • Позначка галочкою власних статей та активація ResearcherID.
  • Підтвердження авторства вказаних статей шляхом активації опції Ок.
  • Здійснюється підв’язка виділених статей до ResearcherID автора (причому, лише тих, які висвітлені на одній сторінці).
  • З’являється інформація для підтвердження обробки. Для повернення до сторінки активується кнопка Return. Підв’язані статті позначаються спеціальним значком.
  • Робиться перехід на наступну сторінку з метою підв’язки інших статей. Алгоритм той самий.
  • Проглядається статистика, щоб переконатися у завершенні процесу. Для цього є кнопка My Publications.

   

  2. Через ресурс ResearcherID.com.

  Автор активує у профілі опцію Add publications. Після цього у блоці option 1 необхідно вибрати потрібне посилання. Умови пошуку залежать від конкретного посилання. Потім задаються параметри даних і проставляються галочки навпроти статей. Деякі дані підтягуються в програмі автоматично.

   

  Завершальним кроком є ​​активація опції Search. Після цього висвічується результат. У знайдених пунктах потрібно проставити галочки та активувати кнопку Add. Кожна стаття автоматично прив’язується до профілю. Перевірити правильність та повноту дій можна, повернувшись на вихідну сторінку за допомогою кнопки Return. Імовірність помилок ідентифікації надалі зводиться нанівець. Це зручний та ефективний інструмент упорядкування даних, який скорочує час пошуку та видає вичерпну інформацію про автора та його роботи.

  Без реєстрації на Web of Science пошук за ресурсом під час активації власного ResearcherID неможливий.

  Для тих, хто зареєстрований у WoS, зв’язування даних не складе труднощів. Якщо ні – доведеться здійснити додаткові маніпуляції. ResearcherID потрібен всім, хто веде активну публікаційну діяльність та пов’язаний із зарубіжними публікаціями, у тому числі в Web of Science.

   

  Якщо у вас виникли питання чи складнощі з реєстрацією, користуванням ідентифікатором, прив’язкою профілю, пошуком та аналізом статей, звертайтесь до компанії «SOER Publishing». Ми надаємо всі види послуг, пов’язані з підготовкою та публікацією наукових праць, підвищенням цитованості. У нас також можна замовити публікацію у Web of Science з різних спеціальностей.

  Замовте публікацію наукової статті прямо зараз

  Залиште відгук

  Ваш e-mail не буде опублікований

  five × 4 =