Публікація в Скопус: Крок 4. Відправляємо статтю в редакцію журналу

Зміст

У бестселері Роберта Кіосакі «Багатий тато, бідний тато» червоною ниткою проходить думка, що недостатньо дуже добре робити свою роботу, потрібно вміти представити громадськості її результат. З науковими статями це правило простежується дуже чітко. Навіть найкращий рукопис залишиться всього лише папірцем якщо не буде опублікований.

 

Як це зробити? Ясна річ, не відкривати ногою двері редакції і не кидати матеріал на стіл (повірте, історія публікаційної справи знає і такі випадки). Потрібно вести діалог: подавати заявку із супровідним листом, вести переписку, комунікувати.

 

Готовність статті для відправки до редакції

 

Якою має бути стаття, щоб її сміливо можна було направляти в редакцію? Укомплектованою. Заявку можна подавати, тільки якщо матеріал відповідає критеріям:

  • абсолютна відповідність профілю журналу;
  • відображення експериментальних і теоретичних результатів;
  • оригінальність;
  • дотримання вимог по оформленню.

 

Наступний крок – складання супровідного листа. Це інформаційний листок з базовою інформацією про роботу і автора. Такий лист відправляється від імені установи, за якою закріплений автор наукової статті.

 

Авторський матеріал не повинен бути опублікований раніше в будь-якому виданні або блозі. Про це також вказується при поданні рукопису.

 

Як відсилаються рукописи?

 

Що стосується рукопису наукової статті, він надається і в друкованому, і в електронному вигляді. Дві версії повинні бути абсолютно ідентичними. І в першому, і в другому випадку супровідний лист обов’язково має бути.

 

Для електронної форми доступний будь-який поширений вид електронного носія. Для супровідної документації дозволено сканування. Редакція повинна обов’язково бути проінформована, якщо направляються результати дисертаційних досліджень.

 

Для рукопису важлива наявність візи керівника або направлення від установи. У цьому документі конкретизується, що немає конфлікту інтересів, вказуються спонсори, якщо такі є, а також їх безпосередня роль в проведенні дослідження, організації експериментів, описі процесу. Тут же вказується, чи були гранти або програми державної підтримки.

 

Важливо! При надходженні матеріалу до редакції в першу чергу перевіряється унікальність. Якщо відсоток показує нижче 70% (+/- залежно від внутрішньої політики журналу), матеріал відразу повертається.

 

Які потрібні документи і матеріали?

 

Наукова стаття повинна подаватися в такій комплектації:

  1. Заявка на публікацію. Спеціально розроблена форма для заповнення ідентифікуючих даних вказується на офіційному сайті журналу. Її легко знайти. При заповненні важливо не припуститися помилки. Інакше спотворення даних може стати причиною відкликання вже опублікованої роботи.
  2. Текст рукопису, особисто підписаний кожним автором на рідною та англійською мовою. Крім того, підписи потрібні на всіх малюнках і таблицях, щоб уникнути плутанини і дбати про безпеку авторського права.
  3. Усі надані матеріали в файлах. Вони можуть направлятися електронною поштою або на диску.

 

Важливо! Якщо автор представляє юридичну особу, до стандартного пакету документів додається гарантійний лист, що підтверджує оплату.

 

Як проводиться ділове листування?

 

Незалежно від обраного журналу і наукометричної бази, всі питання щодо співпраці повинні з’ясовуватися, як-то кажуть, «на березі». Уміння вести ділову переписку з редакцією часто грає ключову роль. Це спосіб дізнатися інформацію про шанси на публікацію, специфіку, періодичність виходу номера, останні тенденції.

 

Налагоджена комунікація з журналом допомагає прискорити і спростити публікаційний процес. Для цього важливо:

  • по-перше, володіти відповідним стилем і дотримуватися формату;
  • по-друге, демонструвати бездоганну грамотність, тактовність, коректність і зацікавленість;
  • по-третє, спритно «вивуджувати» потрібну інформацію.

 

Важливо! Останнім часом активізувалися так звані журнали-хижаки. Не всі з них легко розпізнати по первинним ознаками. Ділове листування в чомусь дозволяє своєчасно виявити загрозу і запобігти втраті грошей.

 

Будемо відверті і об’єктивні: самостійно «укомплектувати» статтю і тим більше вести ділову переписку дуже складно. Потрібен досвід і своєрідна грамотність. Колектив компанії «SOER publishing» готовий поділитися цими характеристиками і виконати таку роботу на замовлення.

 

Вам не обов’язково заглиблюватися в тонкощі, переживати, і ризикувати зірвати свого роду «публікаційну угоду». Ми все зробимо за вас і дозволимо насолодитися лаврами. Надаються гарантії та всебічні консультації. З нашою компанією будь-які завдання по плечу.

Замовте публікацію наукової статті прямо зараз

Залиште відгук

Ваш e-mail не буде опублікований

2 × 4 =