Журнал “Nature Energy”

Nature Energy

Роки охоплення Scopus: з 2016 по справжній момент

Видавець: Springer Nature

 

Забезпечення енергією є ключовим питанням в основі сучасного суспільства: звідки ми отримуємо її, як ми її використовуємо і чи достатньо цього для того, що ми хочемо? Наша зростаюча жага енергії або повинна відповідати постачанню, або бути пристосованою для її задоволення. Вирішення цих проблем є невід’ємною частиною багатьох областей досліджень, як у природних, так і соціальних та поведінкових науках і економіці, й знаходиться в центрі уваги глобальних галузей на кілька мільярдів доларів. Щомісячна публікація «Nature Energy» присвячена вивченню всіх аспектів цієї постійної дискусії, від виробництва і зберігання енергії до її розподілу й управління, потреб і вимог різних учасників і впливів, які енергетичні технології і політика надають суспільству.

Ми особливо зацікавлені у дослідженнях, які розширюють наші знання і дають інформацію про розробку технологій і рішень наступного покоління. Nature Energy надає форум для всіх сторін, що працюють на енергетичних рубежах, щоб зібратися разом і дізнатися про різні аспекти цього сектора. Як і всі журнали під брендом Nature, для Nature Energy характерна цілеспрямована команда професійних редакторів, чесний і суворий процес рецензування, високі стандарти редагування і виробництва копій, швидка публікація і редакційна незалежність. Крім публікації оригінальних досліджень, Nature Energy буде публікувати коментарі, перспективи, огляди, новини і думки, особливості та кореспонденцію по всьому спектру дисциплін, пов’язаних з енергетикою.

Materials Science: Electronic, Optical and Magnetic Materials

Energy: Renewable Energy, Sustainability and the Environment

Energy: Energy Engineering and Power Technology

Energy: Fuel Technology


Головний редактор: Нікі Дін

Старший редактор: Джеймс Галлахер

Старший редактор: Дженн Ричлер

Старший редактор: Чанцзюнь Чжан

Старший редактор: Фуад Хан

Асоційований редактор: Джулія Трегнаго


Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2