Журнал “Nature Materials”

Nature Materials

Роки охоплення Scopus: з 2002 по справжній момент

Видавець: Springer Nature

 

«Nature Materials» – щомісячний багатопрофільний журнал, метою якого є об’єднання передових досліджень по всьому спектру матеріалознавства та інженерії. Дослідження матеріалів – це різноманітна і швидко зростаюча дисципліна, яка перейшла від, в основному, прикладної, інженерної спрямованості до позиції, де вона чинить все більший вплив на інші класичні дисципліни, такі як фізика, хімія і біологія.

Nature Materials охоплює всі прикладні і фундаментальні аспекти синтезу / обробки, структури / складу, властивостей і характеристик матеріалів, де «матеріали» визначаються як речовини у конденсованих станах (рідкі, тверді, колоїдні), призначені або використовуються для технологічних цілей.

Nature Materials надає форум для розвитку спільної ідентичності серед матеріалознавців, одночасно заохочуючи дослідників долати встановлені міждисциплінарні відмінності. Щоб досягти цього і зміцнити згуртованість спільноти, журнал використовує міждисциплінарний, інтегрований і збалансований підхід до всіх областей дослідження матеріалів, сприяючи обміну ідеями між науковцями, залученими в різні дисципліни.

Матеріали природи – безцінний ресурс для всіх учених, як в академічних колах, так і в промисловості, які активно беруть участь в процесі відкриття і розробки матеріалів і концепцій, пов’язаних з матеріалами.

Chemistry: General Chemistry

Materials Science: General Materials Science

Physics and Astronomy: Condensed Matter Physics

Engineering: Mechanics of Materials

Engineering: Mechanical Engineering


Головний редактор: Вінсент Дусастр

Старший редактор: Луїджі Мартирадонна

Старший редактор: Марія Марагку

Старший редактор: Амос Мацико

Старший редактор: Стівен Шевлін

Старший редактор: Синь Чи

Асоційований редактор: Бруно Кастро

Асоційований редактор: Даніель МакНалли

Асоційований редактор: Антоніо Форнери


Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2