Публікації в журналах Web of Science з медицини
Застосування клітинних технологій у боротьбі зі старінням шкіри, застосування культивованих кератиноцитів та фібробластів у пацієнтів з великими опіками, застосування мезотерапії, лазерного шліфування та хірургічної корекції для усунення недоліків шкіри – це лише частина актуальних проблем медицини, які потребують вирішення. Щоб поділитися своїм досвідом та науковими дослідженнями, варто розміщувати наукові праці в журналах, що індексуються базою Web of Science. Адже це чудовий інструмент для того, щоб заявити про себе усьому світовому співтовариству. Журнали цієї бази доступні для ознайомлення вченим з усього світу. Сьогодні таких журналів існує понад 800 штук, серед них:
- MED;
- ACTA MEDICA OKAYAMA;
- DIVING AND HYPERBARIC MEDICINE;
- IRANIAN JOURNAL OF BASIC MEDICAL SCIENCES;
- JOURNAL OF THE AMERICAN PODIATRIC MEDICAL ASSOCIATION;
- KOREAN JOURNAL OF MEDICAL HISTORY;
- MEDICAL LETTER ON DRUGS AND THERAPEUTICS та інші.
Також є українські журнали, де можна опублікувати наукові роботи з медицини. До них відносяться:
- Medical Perspectives;
- Neonatology, Surgery and Perinatal Medicine;
- Problems of Cryobiology and Cryomedicine;
- Проблеми Radiatsiinoi Medytsyny ta Radiobiolohii;
- Proceedings of the Shevchenko Scientific Society. Medical Sciences і т.д.
Майже всі журнали відносяться до квартилю Q4.
Що входить в послугу публікації у Web of Science?
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації
Вимоги до публікацій WoS з медицини
Публікації Web of Science з медицини щодо вимог до них не відрізняються від робіт з економіки та інших спеціальностей. Серед вимог до них можна виділити, зокрема:
- технічні вимоги до оформлення (відступи, шрифти, розмір шрифту, поля тощо);
- вимоги до змісту. У статтях мають бути чітко визначені вступ з метою, завданнями та методологією, основна частина, висновки та список літератури. Окрім виділення структурних частин у роботі з медицини, також слід не забувати про такі поняття як “унікальність” та “академічна доброчесність”. Мова йде про те, що робота хоч і ґрунтується на авторитетних дослідженнях вчених, має бути самостійним науковим дослідженням на 90-95% (поріг унікальності визначається індивідуально кожним журналом Веб оф Сайнс). При цьому в жодному разі не можна привласнювати собі чужі ідеї та думки, використовуючи перефразування, синонімайзери тощо;
- використання переважно зарубіжних джерел (хоч би ⅔ джерел мають бути іноземні);
- правильне оформлення використаних джерел;
- опублікування статті англійською мовою. Варто зазначити, що просто написати статтю та перекласти її в перекладачі не вийде, це має бути якісний академічний переклад. Виконати такий під силу лише філологам.
100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)
Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)
100% Індексація статті
Скільки коштує публікація у журналах Web of Science з медицини?
Медицина – та сфера, у якій є безліч різних напрямів. Вона включає клінічну медицину, профілактичну медицину, медико-біологічні галузі, фармацевтику тощо. Виходячи з того, яку тему планується розглядати та який журнал буде обраний, формуватиметься ціни публікації в журналі Web of Science. Середня вартість публікації роботи складає 800-1000 доларів. Однак це приблизна вартість публікації. Є журнали, які встановлюють внесок у розмірі кількох тисяч доларів, є ті, в яких можна опублікувати статтю безкоштовно. Все залежить від того, як часто видається журнал, які вимоги до статей тощо.
- Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
- Тема статті – 12-10 слів
- Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
- Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
- Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
- Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.
- Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
- В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
- У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
- В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
- У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
- Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
- У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
- У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
- В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
- Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання
Чому варто замовити публікацію WOS у нас?
Залишити заявку у нас на сайті буде чудовим рішенням для кожного, хто хоче досягти успіхів у кар’єрі та поповнити список своїх публікацій статтею в базі WOS. Наша компанія – це про:
- широкий спектр послуг. Потрібна публікація Web of Science чи співавторство? Легко! Потрібно виконати лише академічний переклад статті? І це можна замовити!
- доступні ціни на послуги публікації наукової статті та співавторства;
- пунктуальність виконання замовлення;
- гарантій якості послуг, що надаються.
Заявка
Отримання заявки
Аналіз наукової роботи
Договір
Узгодження термінів
Узгодження вартості
Підписання договору (з чіткими
покажчиками журналу і термінів)
ПУБЛІКАЦІЯ
Переклад, редакція статті
Оформлення і подача статті
у журнал
Ведення всіх необхідних
переговорів з редакцією
Отримання макету
Публікація статті, індексація
роботи в БД Scopus / WOS
Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.
Татьяна Михайловна
Q2
Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.
Инна Алексеевна
Q3
Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.
Виктор Александрович
Q3
Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.
Анастасия Юрьевна
Q2
Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.
Сергей Андреевич
Q2
Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.
Марина Викторовна
Q2
Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.
Игорь Николаевич
Q2