Стандарти якості

Компанія «SOER publishing» спеціалізується на підготовці студентських робіт, наукових статей і публікацій. Протягом декількох років ми стабільно демонструємо високу якість виконання, виправдовуємо довіру своїх замовників, прагнемо до максимальних показників і проявляємо сумлінність.

 

Що ж таке якість наукової роботи, як вона вимірюється і яким стандартам відповідає – поговоримо в цій статті.

 

Якість послуги: стандарти і компоненти

 

Наша компанія працює на досягнення мети клієнта. Ми розробили оптимальну схему співпраці, яка і надійна, і результативна. Чому?

 

  1. Функціонуємо виключно в правовому полі, маємо всю підтверджуючу документацію на легальну діяльність.
  2. Оформляємо договір про співпрацю. У документі відображаються всі ключові умови і пункти. Це додаткова гарантія і страховка клієнта. Примірник замовника надсилається кур’єрською службою.
  3. Довіряємо замовлення виключно професіоналам. Діючі кандидати і доктора наук мають за плечима великий досвід написання та публікації робіт в різних джерелах. Ми знаємо, які вимоги і алгоритми дій, вміємо шукати потрібні майданчики, робимо все можливе, щоб ваш матеріал знайшов гідне обрамлення.
  4. Дотримуємося міжнародних стандартів і вимог. Готуємо грамотні академічні переклади. Орієнтуємося на оновлену, актуальну і достовірну інформацію. Рівняємося на еталони і не знижуємо планку.

 

Наша команда регулярно відслідковуються останні зміни в законодавстві МОН, моніторяться тенденції Скопус та інших світових майданчиків, відстежуються дані по конкретному журналу, в якому планується публікація.

 

Орієнтири для редагування наукових робіт

 

Є кілька параметрів, без дотримання яких жодна наукова робота не буде опублікована. Йдеться про унікальність, грамотність, достовірність, правильність оформлення. Для редагування використовуються різноманітні міжнародні стандарти, які служать еталоном.

 

Йдеться про європейські стандарти EN 15038, італійські нормативи UNI 10574, німецькі правила DIN 2345, австрійські вимоги Önorm D 1201, Önorm D 1200, американських нормах ASTM F2575-06, а також рекомендаціях EASE. Перекладачі і автори орієнтуються на розробку Європейської асоціації наукових редакторів.

 

Таке всебічне охоплення і своєчасне вивчення змін дозволяють адаптувати матеріал під кращі стандарти. Результат – успішна публікація з усіма бонусними наслідками.

 

Авторський колектив компанії «SOER publishing»

 

Виконавці – головний секрет майстерності і запорука дотримання стандартів. Всіх авторів нашої компанії сміливо можна назвати висококласними фахівцями. Це діючі кандидати і доктора наук з вагомим послужним списком робіт. Вони йдуть в ногу з часом і регулярно моніторять останні тенденції.

 

Для нашої команди наука – це не просто робота, а мета, прагнення, один з аспектів життя. Ми здійснили свої мрії, тому з радістю допоможемо в реалізації ваших. А сприяє цьому надійна система гарантій, включаючи повну анонімність замовника, широкий спектр послуг, доступна вартість, всебічний супровід на кожному етапі.

 

Стандарти співпраці максимально високі. Якщо з яких-небудь причин виконаний результат вас не влаштував, ми безкоштовно, в найкоротші терміни доопрацюємо матеріал стільки разів, скільки буде потрібно. Важливий, кваліфікований менеджер відповість на питання, підкаже і зорієнтує. Пропонуємо особисто переконатися, що означає знак якості в науковій сфері.