Публікації у журналах
Scopus | WoS і Категорія Б


Життя вчених, аспірантів, здобувачів неможливо уявити без публікації наукових статей. Це обов’язкова умова для допуску до захисту дисертації і продуктивного професійного зростання, а також інструмент отримання грантів і встановлення зв’язків. Що вже говорити – в житті не завжди виходить виконати заплановане. Тому компанія пропонує вигідну альтернативу – замовити написання і публікацію наукової статті в фахових виданнях. Ми готуємо матеріали для розміщення в Scopus, WoS та інших авторитетних журналах різних категорій. Це спосіб вирішити задачу тут і зараз, з гарантіями і перевагами.

Наші послуги
Індивідуальна публікація Scopus
Дізнатися деталі...
Співавторство Scopus / WoS
Дізнатися деталі...
Зарубіжна публікація
Дізнатися деталі...
Фахова публікація
Дізнатися деталі...

Навіщо вченому публікації?

 

Система вищої освіти і акредитації кадрів зазнала суттєвих змін. Це торкнулося і порядку присвоєння вчених ступенів.

 1. Університети, за якими числяться авторитетні публікації, не відчувають проблем з акредитацією та ліцензуванням, істотно підвищують свій рейтинг і отримують державні замовлення.
 2. Викладачі зі «скопусовскими» публікаціями отримують допуск до захисту, з успіхом проходять конкурси та співбесіди, продовжують контракти на співпрацю.
 3. Учені в будь-якому віці та статусі мають шанс донести до світової громадськості свою дослідницьку позицію, знайти однодумців, інвесторів для проектів, а також отримати тематичні гранти.

Навіть посередня «відсидка» на ніші середньостатистичного вченого не дозволить обійтися без публікацій. А то, якими вони будуть і наскільки вдало впишуться в критерії журналу, залежить тільки від вас. Вибір варіантів невеликий: пишіть самі або грамотно делегуйте обов’язок.

Дайте відповідь на пару запитань і дізнаєтеся вартість вашої публікації

 • Мета публікації
 • Який термін публікації?
 • Напрям статті до публікації
 • Чи є у Вас готова стаття?
 • Контакти

Мета публікації

Індексація

Який термін публікації?

Який термін публікації?

Напрям статті до публікації

Напрям статті до публікації

Чи є у Вас готова стаття?

Чи є у Вас готова стаття?

Контакти

Залишіть Ваші контактні дані та наш менеджер запропонує Вам можливі варіанти з урахуванням Ваших відповідей.

ПІБ

Email

Номер телефону

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Чому варто замовити публікацію в «SOER publishing»?

 

Сильна команда професіоналів не словом, а ділом протягом багатьох років доводить і підтверджує свій високий рейтинг. Досить один раз звернутися в компанію «SOER-Publishing», і сумнівів не залишиться. Публікації на замовлення готуються кандидатами і докторами наук, які на своєму досвіді пройшли всі етапи становлення в науковому світі. Ми знаємо, як виглядає ідеальний результат, і прагнемо тільки до нього. «Напів» заходи не прийнятні.

Щоб ви могли переконатися у цьому, почитайте відгуки наших клієнтів:

Девіз кожного учасника – сьогодні краще, ніж учора, навіть якщо краще нікуди. Ми постійно розвиваємося і вдосконалюємося, тримаємо руку на пульсі сучасних тенденцій, моніторимо вимоги, критерії, теми, прогнозуємо актуальність і перспективи. Все це означає – йдемо в ногу з часом.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

З якими труднощами стикається автор?

 

Самостійне написання наукової статті, а тим більше її публікація, викликають ряд питань і труднощів.  наприклад:

Питань безліч. Замовляючи наукову роботу в нашій компанії, ви можете не думати про труднощі і бар’єри. Насолоджуйтесь очікуванням досягнення мети!

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Які гарантії в компанії «SOER publishing»?

 

Гарантія публікації в компанії «SOER publishing» підтверджується досвідом. Ми можемо з упевненістю так стверджувати, тому що працюємо виключно на результат. Багаторічний досвід дозволив вибудувати надійну схему співпраці. Ви нічим не ризикуєте, а ми дорожимо своєю репутацією. Нагальне питання – вартість. Розміщення наукової статті в Scopus і WoS не можна назвати дешевим задоволенням. Чим вище авторитетність і наукова вага фахового видання, тим вище ціни на послуги. Що стосується роботи наших фахівців, вартість повністю виправдана результатом. Для вас буде підібраний ідеальний варіант співвідношення ціна / ресурс з урахуванням індивідуальних особливостей.

Наші можливості
1250+

Статей опубліковано за нашої підтримки

6+ років

Вчимо писати роботи для видань Scopus і WoS

50+

Статей аналізуємо кожен місяць

45+

Наших авторів, опубліковано у видавництвах Springer, Sage, Wiley та ін.

Чому ми гарантуємо абсолютний результат?

 1. Має багаторічний досвід співпраці і тісні професійні зв’язки з кількома десятками авторитетних фахових журналів.
 2. Володіємо високою кваліфікацією і бездоганною академічної репутацією.
 3. Повністю занурені в процес написання, публікації, редагування статей з урахуванням всіх тонкощів і останніх тенденцій.
 4. Орієнтуємося в правилах вибору журналу по ВЕЕМ критеріям, починаючи від періодичності випуску і завершуючи уподобаннями редакції.

 

Самостійна публікація автором тягне такі ризики, як вибір журналу, який вже не індексується на потрібному майданчику, або співпраця з журналами-клонами. В результаті неприємна несподіванка – стаття опублікована в журналі, який не входить до переліку Скопус.

З нашою допомогою успіх публікації гарантований, оскільки ми знаємо, як грамотно вибрати журнал, знизити ризики відмови публікації, врахувати всі переваги і вимоги видавництва, упевнитися, що обраний журнал підходить за всіма параметрами. У компанії «SOER publishing» ви завжди можете замовити публікацію наукової статті «під ключ».

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2