Наукові публікації в журналах WoS не втрачають своєї значущості та актуальності протягом багатьох років. Активність публікації вважається одним з головних критеріїв, за якими оцінюється і автор індивідуально, і освітня установа в цілому. Одна з переваг кращих наукометричних баз даних – можливість вченого брати якістю, а не кількістю. Наукова стаття в журналі Scopus або WoS має набагато більшу вагу, ніж кілька інших публікацій. Наприклад, здобувачі, які готуються до захисту дисертації, прекрасно знають цю особливість.

Що входить в послугу публікації у Web of Science?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

У чому особливості Web of Science?

 

Говорити про саму «дорослу» і вже точно одну з найавторитетніших баз даних можна довго. Це еталон якості. Незважаючи на велику кількість контенту, який обчислюється десятками мільйонів записів, зміст таких матеріалів гідний того, щоб їх побачив увесь світ. Предметний розподіл охоплює 250 напрямків. Більше ста з них присвячено природничим наукам, 30% – гуманітарний напрям, і четверта частина відведена для технічних наук. Саме тому WoS прийнято вважати орієнтованою на природничий і технічний напрям. Насправді охоплення універсальне, і місце знайдуть публікації на всі теми.

 

Серед інших важливих особливостей:

 • Платформа функціонує з 1961 року і не має рівних за масштабністю охоплення матеріалу. За хронологією сюди включені навіть напрацювання, датовані позаминулим століттям. Кількість рецензованих журналів перевищила 20 000. Територіальне охоплення – понад 120 країн.
 • У WoS досить складна і специфічна внутрішня структура. Вона може здатися незрозумілою і ускладнює навігацію по сайту. Але насправді для тих, хто розібрався, здається максимально зручною – тільки так вийшло впорядкувати величезний обсяг інформації і зробити її доступною при пошуку.
 • У системи своєрідний механізм встановлення імпакт фактору і визначення рівня цитування. Так, наприклад, не враховуються російськомовні й україномовні бібліографічні посилання, що штучно може понизити рейтинг публікації, якщо вчасно не вжити відповідних заходів.

Для того, щоб опублікувати матеріали в ТОПові журнали WoS потрібно буде викласти чималу суму. Вартість публікації обійдеться мінімум в 600 доларів, але частіше за все цінники на послугу чотиризначні. Залежно від редакційної політики журналу можуть передбачатися додаткові «приховані» платежі, наприклад, за коригування.

У цих та багатьох інших нюансах вам допоможе розібратися компанія «SOER publishing». Витрачайте свою енергію і кошти грамотно, а ми візьмемо на себе всю технічну і практичну роботу.

Дайте відповідь на пару запитань і дізнаєтеся вартість вашої публікації

 • Мета публікації
 • Який термін публікації?
 • Напрям статті до публікації
 • Чи є у Вас готова стаття?
 • Контакти

Мета публікації

Індексація

Який термін публікації?

Який термін публікації?

Напрям статті до публікації

Напрям статті до публікації

Чи є у Вас готова стаття?

Чи є у Вас готова стаття?

Контакти

Залишіть Ваші контактні дані та наш менеджер запропонує Вам можливі варіанти з урахуванням Ваших відповідей.

ПІБ

Email

Номер телефону

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей

• Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
• Тема статті – 12-10 слів
• Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
• Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
• Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
• Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.


• Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
• В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
• У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
• В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
• У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
• Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
• У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
• У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
• В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
• Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання


Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Як вибрати журнал для публікації WoS?

   

  Вибір журналу – ключовий етап публікації. Від цього залежить, наскільки вдало та швидко буде досягнуто результат. Або навпаки, віддаючи перевагу невідповідному (а іноді навіть шахрайському) варіанту перекреслюються зусилля багатьох місяців. Головне достовірне джерело інформації про те, чи дійсно журнал рецензується у БД Web of Science, це офіційний сайт компанії. Причому важливо перевіряти оновлену версію. Немає ніякої гарантії, що один і той же журнал буде зберігати своє місце в списку кілька років поспіль.

   

  Критерії вибору:

  • категорія, спеціалізація, профіль журналу;
  • академічна репутація, історія, активність публікації;
  • вимоги, яким повинна відповідати наукова стаття;
  • вартість послуги;
  • періодичність виходу видання.

  При цьому ще раз підкреслимо, що ключовою умовою журналу залишається статус «науковий». Компанія «SOER publishing» успішно співпрацює з редакціями багатьох авторитетних журналів WoS ближнього зарубіжжя і не тільки. Ми допоможемо підібрати кращий майданчик для публікації під конкретну статтю і ретельно моніторимо зміни і тенденції цього сегмента.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  У чому переваги замовлення публікацій WoS в компанії «SOER publishing»?

   

  Наша компанія вміє вибудовувати співпрацю з іменитими науковими виданнями. Надприродних секретів немає, просто на якісний контент, який буде цікавий світу і корисний на практиці, завжди є попит. Оскільки ми впевнені в рівні написаних нашими авторами статей, з гордістю і ентузіазмом вибудовуємо комунікації і пропонуємо публікації. Головна перевага для вас – 100% гарантій або повернення коштів, якщо раптом з об’єктивних причин не вдасться опублікувати матеріал.

   

  Ми застосовуємо комплексний підхід і в рамках послуги забезпечуємо:

  • безкоштовний аудит і повноцінний аналіз наукової статті;
  • зіставлення матеріалу з вимогами конкретного журналу і адаптація під його критерії;
  • всебічна перевірка на плагіат;
  • академічний переклад, вичитування тексту носієм мови.
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2

  Ви можете замовити не просто публікацію, а підготовку наукової статті в форматі «під ключ». Тоді ми беремо на себе весь процес, аж до вибору теми. Безумовно, замовник може контролювати процес і реалізовувати через нас своє бачення та побажання. Ми несемо відповідальність за досягнення обіцяних результатів, тому не встановлюємо ніяких обмежень по доопрацюванням – вони безкоштовні і безстрокові. Забезпечуємо повний супровід, консультаційну та практичну підтримку до фінального етапу.

   

  Наші замовники можуть не переживати за конфіденційність. Ваше одноосібне авторство незаперечне, і ніхто не буде знати тонкощі, що ми надавали консультацію і взяли «деякі обов’язки» на себе. Що стосується ціни на послугу, вона складається з цінової політики конкретного журналу і роботи авторів. Зі свого боку, ми практикуємо доступну вартість, повністю виправдану результатом. Ціна питання – успішність публікації в одній з кращих наукометричних баз даних WoS.

  Схема співпраці максимально прозора і зрозуміла. Звичайно ж, кожна деталь прописується в договорі. Ми на зв’язку в режимі 24/7. Компанія «SOER publishing» знає, які публікації не залишать шансів редакціям журналів Web of Science відмовити в заявці.