Публікації в журналах Web of Science з філології

Філологія є гуманітарною наукою, яка з’явилася в період становлення епохи Ренесансу та займається вивченням історії мов та літератури. До її сфери належать питання, що стосуються будови та взаємозв’язку мов, впливу мови на культуру народів тощо. До неї входять такі самостійні науки, як етнографія, фольклористика, мовознавство і не лише. Спектр питань, які потребують вивчення, незважаючи на відносну “стабільність” науки, просто величезний. Такі теми, як мовна своєрідність відеоблогів іноземців, трансформаційні операції в перекладі художнього тексту з французької на російську, мультимодальність та основи візуальної лінгвістики в німецькій мові та багато інших вимагають більш глибокого детального вивчення. Крім того, вони вимагають освітлення в широких масах. Щоб “подарувати” свої наукові дослідження світовій спільноті та заявити про себе на весь світ, варто “штурмувати” зарубіжні видання та публікувати роботи в журналах, що індексуються наукометричною базою Web of Science.

Що входить в послугу публікації у Web of Science?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Що дає публікація Web of Science з філології?

 

Розміщення статті в журналі бази Web of Science – те, без чого важко уявити успішного вченого. Адже публікація статті WOS:

 • дозволяє претендувати на отримання грантів та більш впевнено почуватися у боротьбі за них;
 • дає можливість знайти співавторів для проведення подальших наукових досліджень у галузі філології;
 • дозволяє знайти інвесторів для проведення досліджень у тій чи іншій сфері.

Крім морального задоволення, публікація WoS – це ще й обов’язкова вимога для тих, хто хоче просуватися кар’єрними сходами. Без такої публікації вчене звання доцента, професора точно не здобути, а деякі ВНЗ пішли у своїх вимогах ще далі – вони навіть не допускають аспіранта до захисту дисертації, якщо у того не буде наукової публікації такого рівня.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

В яких журналах Веб оф Сайнс можна опублікувати статтю з філології?

 

Колекція Web of Science сьогодні просто величезна, у ній представлено понад 20 тисяч журналів, у яких можна опублікувати статті з економіки чи іншої спеціальності. Роботи з філології можна розмістити у майже 200 журналах, зареєстрованих у всьому світі. В тому числі:

 • ACADEMIC JOURNAL OF MODERN PHILOLOGY;
 • BULLETIN OF THE INSTITUTE HISTORY AND PHILOLOGY ACADEMIA SINICA;
 • HARVARD STUDIES IN CLASSICAL PHILOLOGY;
 • PACIFIC COAST PHILOLOGY;
 • ROMANCE PHILOLOGY тощо.

Вітчизняних видань, які відносяться до квартилів 1-4 та індексуються базою даних Web of Science сьогодні немає. Однак, список журналів оновлюється щороку, тому варто періодично переглядати його, можливо, вийде знайти щось цікаве для себе.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей
 • Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
 • Тема статті – 12-10 слів
 • Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
 • Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
 • Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
 • Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.

 1. Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
 2. В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
 3. У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
 4. В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
 5. У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
 6. Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
 7. У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
 8. У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
 9. В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
 10. Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Варто зазначити, що цінова політика на публікації є досить різною. На порядок формування ціни на наукову публікацію WoS впливає обраний журнал (періодичність його випуску, квартиль тощо). У середньому, публікація такого рівня коштуватиме замовнику 800-1000 доларів. Враховуючи таку вартість та високі вимоги до статей, багато вчених вдаються до співавторства.

   

  Співавторство “поважають” в повному обсязі вчені, які у науці вже давно. Для людей, які ще пам’ятають статті ВАК, публікація статті у співавторстві здається чимось незвичайним, вони звикли до одноосібного розміщення. Але такий підхід уже не є актуальним. Навпаки, спільна робота різних науковців, особливо з різних країн, забезпечує максимально суб’єктивне висвітлення того чи іншого питання та допомагає знизити фінансове навантаження.

   

  Якщо наукова публікація WoS представляє для вас інтерес, але часу на її підготовку немає (з огляду на вимоги до наукових статей, то його знадобиться чимало), то ви сміливо можете замовити статтю на нашому сайті. Ми гарантуємо своєчасне виконання замовлення, відповідність статті всім поставленим перед нею вимогам та доступні ціни на послуги.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2