Гарантії

Надійність – запорука успіху будь-якої співпраці. Компанія «SOER publishing» виконала на замовлення сотні наукових статей, в тому числі у форматі «під ключ». Всі їх об’єднує відповідність високим стандартам якості. Ми гарантуємо виконання всіх домовленостей і виправдовуємо довіру.

 

Переважні особливості «SOER publishing»

 

Ми гарантуємо надійне правове становище своїх клієнтів. В арсеналі компанії всі інструменти для підготовки максимально якісних і відповідних вимогам дослідних робіт. Повний супровід і вичерпні консультації – це обов’язкові, але не єдині наші переваги.

 

Сильні сторони компанії:

 

Наша команда прораховує і мінімізує ваші ризики. Ми завжди перевіряємо журнал на точну наявність в списку рецензованих позицій, ведемо переговори і робимо всі необхідні заходи для індексації статті.

 

Гарантії публікації

 

Компанія «SOER publishing» встановила стабільну і надійну схему співпраці. Надання всебічних гарантій стало можливим за рахунок таких принципів:

 

  1. Вся інформація про нашу компанію, офіс, включаючи контактні дані, відкрита і офіційна. У нас є повний пакет документів, що підтверджують легальність діяльності.
  2. На кожну опубліковану статтю ми надаємо 100% гарантії індексації в базі даних.
  3. Всі пункти угоди, укладеної з замовником, неухильно дотримуються.

 

Особливу увагу звертаємо на систему оплати: вона поетапна. Спочатку вноситься аванс, а решта вартості перераховується тільки після того, як на листі-підтвердженні від редакції буде підпис і печатка, а також підтвердження індексації. Ми надаємо надійні гарантії публікації і цінуємо вашу довіру.