Політика конфіденційності

З компанією «SOER publishing» вашому надійному правовому положенню нічого не загрожує. Нашим принципом є неухильне дотримання політики конфіденційності. Ми шануємо права, інтереси замовників і норми закону.

 

Дані, які запитуються компанією

 

Для повноцінного надання послуги, у тому числі дистанційно, наша компанія може запитувати такі персональні дані про клієнта:

 

  1. Ідентифікуюча інформація – ПІБ, контактні засоби зв’язку;
  2. Відомості про статус, посаду – вчений ступінь, звання, місце роботи, освітня установа;
  3. Поштову і/або електронну адресу для ведення ділової переписки та направлення результату співпраці.

 

Це базовий мінімум, без якого неможливо вибудувати повноцінну комунікацію, а також який може знадобитися для оформлення наукової або студентської роботи, укладення договору про надання послуги.

 

Форми збору інформації

 

Як до нас надходять відомості? Виключно на добровільних засадах, найчастіше шляхом:

  1. Заповнення клієнтом форми зворотного зв’язку на офіційній сторінці;
  2. При спілкуванні з менеджером по телефону або листуванні в електронному форматі.

 

Частина інформації стає доступна, наприклад, при направленні замовником вихідного матеріалу для роботи.

 

Всі ці відомості використовуються виключно в рамках чинного законодавства про захист персональних даних і тільки в цілях виконання та оформлення роботи та\або спілкування замовника з автором або менеджером.

 

Захист інформації

 

Компанія «SOER publishing» в рамках реалізації політики конфіденційності дотримання умов договору забезпечує всебічний захист персональних відомостей про клієнтів. Ми повністю виключаємо:

 

Для реалізації цих цілей нами використовуються надійні сервера збору і зберігання інформації з багаторівневим захистом. Всі співробітники мають бездоганну професійну репутацію.

 

Ми безстроково гарантуємо неухильне дотримання громадянських та авторських прав клієнта. Тому створюємо максимально комфортні і надійні умови співпраці.