Співавторство набирає обертів в науковому співтоваристві. Ця тенденція обумовлена ​​й об’єктивними обставинами, такими як міждисциплінарність, глобалізація, динаміка розвитку, і суб’єктивними причинами, наприклад, дорожнечею публікації. Формат цікавий і багато в чому корисний, що вже доведено практикою.

Що входить в послугу співавторства?

Написання статті
Написання статті за структурою IMRAD з урахуванням індивідуальних вимог конкретного журналу
Академічний переклад
Проводиться якісний переклад у відповідності з нормами академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Scopus та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу щодо гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Суть і види співавторства

Співавторство як формат має на увазі, що науково-дослідницька праця спільно готується кількома вченими. Мінімум два фахівця домовляються про взаємодію і працюють над частинами єдиного цілого. В основу таких правовідносин покладено етичні, юридичні та загальнонаукові норми. Співавторство може бути:

 1. Нероздільним. Спільна наукова праця – це цілісний єдиний результат. Автори наділяються рівноцінними правами, і при цьому жоден з них одноосібно не може заборонити використовувати матеріал без вагомих на те підстав. Опубліковані статті такого виду мають на увазі солідарну відповідальність.
 2. Роздільним. Стаття в співавторстві є окремими, самостійними частинами цілого твору. Яскравим прикладом може служити книга і її окремі розділи, які мають свою змістовну лінію, але разом формують завершений твір. Кожен автор має право виключного використання його частини наукової праці. Однак взаємний договір і його норми не можуть порушуватися.

На практиці співавторство зустрічається частіше, ніж здається на перший погляд. Наприклад, в Scopus співвідношення статей у співавторстві до загальної сукупності статей становить 4/5 або 80%.  Особливо чітко це простежується на рівні міжнародного співробітництва.

Дайте відповідь на пару запитань і дізнаєтеся вартість вашої публікації

 • Мета публікації
 • Який термін публікації?
 • Напрям статті до публікації
 • Чи є у Вас готова стаття?
 • Контакти

Мета публікації

Індексація

Який термін публікації?

Який термін публікації?

Напрям статті до публікації

Напрям статті до публікації

Чи є у Вас готова стаття?

Чи є у Вас готова стаття?

Контакти

Залишіть Ваші контактні дані та наш менеджер запропонує Вам можливі варіанти з урахуванням Ваших відповідей.

ПІБ

Email

Номер телефону

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Специфіка статей, підготовлених у співавторстві

Головна мета колаборації вчених різних сегментів, віку і навіть територій – прагнення підвищити якість матеріалу. Компанія «SOER publishing» працює в цій сфері багато років, і досконало знає особливості і переваги статей, під якими значиться кілька прізвищ. Хотілося б виділити головні бонуси:

 • Істотно знижується фінансове навантаження. Якщо витрати на публікацію розділяються порівну або пропорційно часткам при роздільному співавторстві, вартість на одну людину виходить набагато менше, і публікаційний збір вже не здається таким тяжким.
 • Автори отримують можливість охопити кілька векторів науки в одній роботі. Якщо співпрацюють фахівці суміжних областей, дані інтерпретуються максимально точно. Результат набуває безліч наукових фарб і стає більш цікавим.
 • В рамках підготовки охоплюється великий обсяг матеріалу.
 • Економиться час і зусилля, оскільки навантаження з написання статей розподіляється між кількома авторами.
 • Матеріал вдосконалюється і стає більш привабливим з теоретичного і практичного ракурсу.
 • Співавтори набувають безцінних навичок, встановлюють зв’язки на міжнародному рівні, розширюють власні кордони знань.
 • Молоді фахівці отримують доступ до авторитетних міжнародних журналів, що без більш досвідчених колег до певного часу неможливо.

А ще дослідження в співавторстві – це чималі витрати часу на дорогу, якщо потрібно особистий візит до колег, в тому числі в іншу країну. Час також потрібно для ведення переписки, узгодження графіків, рішення ряду організаційних питань. Замовлення послуги написання статей Скопус у співавторстві допоможе позбавити себе від зайвого клопоту і компенсувати недолік знань і навичок.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Роль і місце кожного учасника

  Правова основа співробітництва декількох дослідників – договір. У ньому прописуються всі значущі нюанси. Стандартно застосовується схема з однаковим за вагою внеском кожного співавтора і їх солідарною відповідальністю. Альтернативні варіанти актуальні, якщо один із співавторів – молодий, початківець учений, і його внесок істотно менше. Всі автори публікацій приймають спільне рішення стосовно ролі і питомої ваги кожного з них. При цьому не має значення, який саме обсяг тексту підготовлений тим чи іншим автором. Тобто значимість не визначається кількостями сторінок.

  Параметри оцінки наступні:

  • масштабність виконаних робіт;
  • рівень систематизації матеріалу;
  • конкретизація завдань і цілей;
  • розробка концепції;
  • проведення експериментів;
  • аналіз результату.

  У морально-етичному аспекті питання співавторства досить складне. Сценарій, за якого у авторів ідентичний обсяг виконаної роботи, практично неможливий. І на перше місце виходить параметр статусу і компромісу. Scopus та інші авторитетні майданчики для розміщення особливо акцентують увагу на академічній доброчесності.

   

  Вказівка ​​імені автора

  Є кілька варіантів вказівки послідовності розміщення авторів. Перший – за статусом, авторитетністю і досвідом. Так би мовити, дотримання професійної субординації. Другий – особисті вклади вчених, від більш вагомого до менш вагомого. У числі інших альтернативних варіантів розподіл в залежності від процентного вкладу в наукову статтю, алфавітне розміщення, використання прізвищ тільки першого і останнього представника групи.

  Якщо консенсус між авторами не досягнутий, остаточне слово зберігається за виданням. Є негласне правило про оптимальну кількість авторів – до 5 чоловік.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  Замовлення колективних статей

  Компанія «SOER publishing» спеціалізується на написанні наукових статей, в тому числі в співавторстві. Наукові праці різного профілю і складності готуються досвідченими і кваліфікованими виконавцями, за плечима яких не один десяток успішних проектів. Для досягнення оптимального результату застосовується наступний формат співпраці:

  1. Спілкування з менеджером. Розгляд пропозицій і доступних варіантів. Вивчення позиції замовника і отримання вихідної інформації для формування відповідного авторського колективу.
  2. Написання статті, яка відповідає вимогам WoS і Scopus, тобто рецензованого ними конкретного журналу.
  3. Врегулювання питань, пов’язаних з кастингом співавторів, підготовкою основного і додаткового матеріалу, контролем індексації, веденням ділового листування.
  4. Роздільна система оплати, внесення авансу на першому етапі і оплата повної вартості тільки після готовності результату.
  5. Абсолютна консультаційна підтримка, супровід до фінального етапу.
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2

  Наша компанія допоможе вам вирішити головну задачу – знайти гідних, сумлінних, реальних співавторів. Їх зацікавленість і внесок не менш важливий, ніж ваш. Ми готуємо колективні наукові статті на замовлення та враховуємо інтереси кожного боку. Результат – еталонна робота зі справедливим і, головне, повністю влаштовує вас, авторським внеском кожного. Надійність і комфорт надає якісна система гарантій. Наші замовники можуть бути впевнені в конфіденційності. Авторські права завжди дотримуються, а робота здійснюється виключно в рамках закону. Ми зацікавлені у вашому успіху не менше, аніж ви. Послуга довела на практиці свою значимість, особливо для початківців вчених.