Ціни та послуги

Публікації
Робота з текстами
Індексація та цитування
Написання статей
* Запит на інші послуги, не відображені в даному списку, Ви можете відправити нам через форму зворотного зв'язку!
Отримати безкоштовну консультацію!

Доступна якість – такий девіз компанії «SOER publishing». Ми на своєму прикладі довели, що співпраця може бути комфортною і надійною. Наша спеціалізація – написання наукових робіт будь-якої складності на замовлення. Ми готуємо статті «під ключ» і пропонуємо широкий спектр додаткових послуг.

Як ми працюємо

Заявка


Отримання заявки

Аналіз наукової роботи

Договір


Узгодження термінів

Узгодження вартості

Підписання договору (з чіткими
     покажчиками журналу і термінів)

ПУБЛІКАЦІЯ


Переклад, редакція статті

Оформлення і подача статті
     у журнал

Ведення всіх необхідних
     переговорів з редакцією

Отримання макету

Публікація статті, індексація
     роботи в БД Scopus / WOS

Підготовка наукових статей

Робота зі статтями включає наступні напрямки:

Написання статті в залежності від складності займає від кількох годин до кількох діб. Ми беремося за замовлення, які потрібні були «ще на вчора» і виручаємо в найскладніших ситуаціях. Швидкість ніяк не впливає на високу якість.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Публікації на замовлення

Публікація наукової статті – актуальна і затребувана послуга. Недостатньо просто підготувати хороший матеріал. Важливо підібрати для нього оптимальний майданчик. Фахова статті, публікації Scopus і WoS й інші складні категорії – наша спеціалізація. Послуга публікації включає такі аспекти:

Компанія «SOER publishing» плідно, протягом багатьох років співпрацює з авторитетними і різними за профілем виданнями. Надаються на вибір варіанти публікацій, виходячи з цілей, граничних термінів, фінансових можливостей. Терміни публікацій залежать від журналу. Якщо мова йде про Scopus, буде потрібно мінімум один місяць, але частіше – набагато більше. На інших зарубіжних майданчиках терміни становлять в середньому 2 тижні. Публікація РИНЦ і фахова журнали – також два тижні і більше.

Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Питання вартості

Цінова політика на публікації залежить від конкретного журналу. Має значення країна видавництва, квартиль, періодичність випуску статей, кількість поданих заявок, предметне охоплення. Цифри можна вказати тільки приблизно:

У кожному конкретному випадку цифра відрізняється. Вигідною пропозицією від компанії є публікація «під ключ». Весь спектр послуг, пов’язаних з написанням і розміщенням в комплексі, обійдеться за вартістю набагато дешевше. Адже нашим авторам не доведеться ні за ким нічого переробляти, а буде можливість підготувати все правильно з чистого аркуша.

Наші можливості
1250+

Статей опубліковано за нашої підтримки

6+ років

Вчимо писати роботи для видань Scopus і WoS

50+

Статей аналізуємо кожен місяць

45+

Наших авторів, опубліковано у видавництвах Springer, Sage, Wiley та ін.

На ціну впливають терміни і складність теми. Найменш витратними для публікації вважаються журнали Q4, відповідно найдорожчі позиції – у вищій лізі Q1. Звертаємо вашу увагу, що цінова політика компанії «SOER publishing» максимально демократична і лояльна. Яку б послугу ви не замовили у наших авторів, надійна система гарантій і конфіденційність – це як настройки за умовчанням. Тобто навіть не обговорюються. Ми робимо все можливе, щоб ви реалізували свої цілі.

Відгуки
Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


Автор
Татьяна Михайловна
SJR
Q2
Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


Автор
Инна Алексеевна
SJR
Q3
Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


Автор
Виктор Александрович
SJR
Q3
Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


Автор
Анастасия Юрьевна
SJR
Q2
Open Linguistics Q2 SJR 0.27

Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


Автор
Сергей Андреевич
SJR
Q2
Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


Автор
Марина Викторовна
SJR
Q2
Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


Автор
Игорь Николаевич
SJR
Q2