Наукова стаття ніколи не буде допущена до публікації, якщо рівень її унікальності свідчить про плагіат. Авторська концепція, індивідуальність, оригінальність – не порожні фрази. Компанія «SOER publishing» стверджує про це з повною впевненістю. Наші фахівці знають, як підвищити і забезпечити унікальність наукової роботи. У максимально короткі терміни у вас на руках буде потрібний результат, який пройде перевірку за всіма алгоритмами.

Що входить в послугу перевірки тексту на плагіат?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті та складання рекомендацій щодо доопрацювання
Оцінка якості наукового тексту
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Перевірка в системі Антиплагіат
Проведення комплексного аналізу тексту на наявність плагіату та порушень правил цитування
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів перекладу тексту
Підготовка звіту
Передається звіт у Word-файлі із зазначенням плагіату та описом всіх проблемних місць
Бонуси та подарунки
Знижка на замовлення публікації Вашої статті в науковому журналі

 «Плагіат» як наукове поняття

 

Сьогодні на піку популярності гасла про захист авторських прав, інтелектуальної власності, протидії піратству. Таке формулювання як «плагіат» нерозривно пов’язане з будь-яким контентом. Якщо говорити глобально, під плагіатом мається на увазі присвоєння авторства на чужі літературні та інші твори. Природно, мова йде про незаконне присвоєння. Розглядаючи тільки наукову діяльність, коло звужується. У плагіаті можуть звинуватити за використання чужих:

 • дисертацій;
 • монографій;
 • фрагментів книг;
 • креслень;
 • розрахунків;
 • зображень;
 • додатків.

До цієї категорії не належать правильно оформлені виноски і посилання. Вони не зчитуються програмами, як неунікальний текст. Раніше було легше в плані захисту від звинувачень в крадіжці текстів. Адже з розвитком інтернету створюються бази даних, а наука набуває більш масштабний характер.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Замовити послугу «Перевірка на плагіат»

 

Автори потребують об’єктивної оцінки своїх наукових праць. Так ризики відмови в публікації знижуються. Унікальність розцінюється як один з найбільш складних аспектів. Прикро, коли зміст вражає, і робота написана самостійно, а перевірка на Антиплагіат не пройдена. Як бути? Звернутися до фахівців. У нашій компанії така послуга дуже поширена. Пояснення досить просте: ми вміємо зберегти зміст, надати авторський почерк роботі та при цьому довести її до досконалості за критерієм унікальності (і не тільки).

 

Професіоналізм і досвід дозволяє побачити приховані бар’єри оригінальності. Це можуть бути:

 • перенасичення спеціальними, вузькопрофесійними термінами;
 • розбіжність алгоритмів перевірки різних систем Антиплагіат;
 • нерозуміння, які методи «обходу» перевірок допустимі, а які є безглуздими або навіть табу;
 • відсутність достатнього досвіду, щоб викласти матеріал своїми словами без занадто поширених словесних конструкцій;
 • «заїжджена» обрана тема, коли її надто складно розкрити з нового, унікального боку.
Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Якщо своєчасно доопрацювати матеріал, ризик відмови в публікації набагато нижче. Це економія вашого часу, сил, нервів, і, що вже там таїти, грошей. Адже авторитетні публікації в рецензованих журналах мають досить високу вартість. Крім того, замовляючи послугу в нашій компанії, замовники отримують вичерпну консультацію та інформаційну підтримку. Ми забезпечуємо повний супровід і готові зробити все можливе, щоб ваша стаття стала еталонною.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  Особливості перевірки на унікальність

   

  Різні журнали практикують різні підходи до перевірки унікальності і її допустимого інтервалу. Звичайно ж, нижча межа не повинна бути єдиним орієнтиром. Діє правило: чим вище, тим краще.  Але фанатизм теж неприпустимий. Не можна унікалізувати матеріал на шкоду якості. Інші наші правила перевірки оригінальності:

  1. Текст наукової статті ретельно вичитується. Це дозволяє позбутися від тавтологій, так званого словесного сміття, заспамленності термінами. Іноді заміна смислових повторень і розведення повторюваних назв займенниками вже істотно вирішує проблему.
  2. Проводиться комплексна перевірка за всіма базовими алгоритмами. У їх числі Антіплагіат.ВУЗ, Антіплагіат.Ру, Advego Plagiatus, Etxt, StrikePlagiarism, Unicheck.
  3. Формування звіту по перевірці, збереження посилань для надання замовнику. Це позбавляє клієнта від необхідності докладати зайвих зусиль, щоб самостійно переконатися в унікальності.

   

  Таке різнобічне охоплення цілком виправдане. Чим вище унікальність за всіма параметрами, тим вище ймовірність, що стаття буде оцінена по достоїнству. Крім того, ми можемо попередньо провести безкоштовний аудит матеріалу, розробити рекомендації щодо вдосконалення статті. Всебічна допомога і підтримка замовнику гарантована.

   

  Зверніть увагу! Неухильний принцип компанії «SOER publishing» – табу на заборонені прийоми унікалізації. Ніякого спотворення фактів, заміни символів, копіпаста, сінонімайза та інших недобросовісних прийомів. Ми знаємо, як робити матеріал унікальним «по-чесному», а незаконні хитрощі нехай беруть на озброєння автори жовтої преси.

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2

  Причини, чому варто звернутися в «SOER publishing»

   

  У нас є те, що пересічному користувачеві не по кишені. У компанії є підписки на всі ліцензійні повні версії перевірок. Такі можливості – одна їх багатьох переважних особливостей. Що буде, якщо результат вас не влаштує? Безкоштовне доопрацювання гарантоване. Також гарантії поширюються на повну анонімність і конфіденційність, неухильне дотримання авторських прав. Замовлення послуги завжди супроводжується складанням договору. Система оплати, і особливо складова фінансової безпеки, продумана до дрібниць. Чітко налагоджена схема дистанційного співробітництва. Бездоганно працює служба менеджменту.

   

  Ще одна причина замовити послугу у нас – потужний авторський колектив. Кандидати й доктори наук на власному досвіді пройшли шлях від тернів до зірок. У них за плечима маса робіт, пов’язаних з написанням, коригуванням, рецензування статей. Ці та безліч інших переважних особливостей роблять співпрацю максимально комфортною і надійною. З компанією «SOER publishing» ви легко вирішите проблеми з унікальністю і станете автором наукової статті, якою сміливо можна пишатися.