Фахова і Scopus статті, виконані на замовлення компанією «SOER publishing», завжди відповідають найвищим стандартам якості. Це грамотно написані і оформлені наукові дослідження, які гідно можуть прикрасити сторінки будь-якого авторитетного журналу. Чому ми не соромимося про це говорити? Тому що проявляємо максимально відповідальний підхід, постійно вдосконалюємось і пишаємося своєю командою професіоналів. Сотні наукових статей з юриспруденції, психології, педагогіки, точних наук і за багатьма іншими напрямами успішно підготовлені на замовлення, успішно опубліковані і вдало цитуються.

Що входить в послугу "Фахова стаття"?

Написання статті
Написання статті за структурою журналів категорії «Б» з урахуванням індивідуальних вимог конкретного журналу
Наукова новизна і практичне значення
При написанні статті ми дотримуємося сучасних стандартів якості наукових досліджень. Наші автори регулярно публікуються в журналах категорії «Б»
Оформлення статті
Проводиться редагування і оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Точне дотримання термінів
Гарантування договором дотримання термінів написання статті
Гарантія
У разі виникнення зауважень від редакцій, ми усунемо їх безкоштовно
Бонуси та подарунки
Знижка в розмірі 10% на наступну публікацію в журналі категорії «Б» від нашої компанії

Чому фахові  статті (ВАК) високо цінуються?

Науково-дослідні статті – головний індикатор роботи дослідників. У цьому питанні важлива якість. Цим пояснюється жорсткість системи відбору матеріалу для публікації. ВАК статті – застаріла назва. Під ними, звичайно ж, маються на увазі фахові статті. МОН в 2019 році прийняв вимоги до складу та кількості публікацій. У цьому документі особлива увага приділяється фаховим статтям. Мінімум три таких публікації потрібні здобувачам ступеня кандидата наук, і мінімум 15 – доктора наук. При цьому третина такого контенту повинна публікуватися в міжнародній наукометричній базі.

За наявністю публікацій оцінюється вклад вченого в розвиток організації, в якій він працює, а також у становлення науки країни в цілому. Це один із критеріїв атестації професорського складу. Значення фахових статей стає наочним, коли вчені борються за гранти і вирішують питання з інвестуванням проектів.

Дайте відповідь на пару запитань і дізнаєтеся вартість вашої публікації

 • Мета публікації
 • Який термін публікації?
 • Напрям статті до публікації
 • Чи є у Вас готова стаття?
 • Контакти

Мета публікації

Індексація

Який термін публікації?

Який термін публікації?

Напрям статті до публікації

Напрям статті до публікації

Чи є у Вас готова стаття?

Чи є у Вас готова стаття?

Контакти

Залишіть Ваші контактні дані та наш менеджер запропонує Вам можливі варіанти з урахуванням Ваших відповідей.

ПІБ

Email

Номер телефону

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Як вибирається тема наукової статті?

Тема – вектор і старт написання будь якої Фахової статті, а також її подальшої публікації. Є чіткий перелік критеріїв, яким повинна відповідати будь-яка тема:

 • актуальність;
 • лаконічність;
 • ємність;
 • грамотність;
 • наукова новизна;
 • змістовність;
 • доступність.

Вибору теми передує глибока проробка теоретичної бази і публікацій, аналіз власних наукових робіт, прогнозування перспективності і важливості дослідження. На основі отриманих висновків формулюється тема. Від чого потрібно відмовитися? Від малозначних тем і слабо досліджених, сумнівних напрямків. Однаково утопічними будуть банальні і широко поширені тематики. І в першому, і в другому випадку виникнуть труднощі з обґрунтуванням, доведенням, розкриттям нових аспектів.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Яка послідовність написання статей?

  Застосовується певний алгоритм підготовки фахових статей ВАК. Його складають з урахуванням вимог МОН, ДСТУ, актуальних тенденцій. Золоте правило – писати статтю під конкретний журнал, з урахуванням його специфіки та чітких критеріїв. Інакше можна зіткнутися з несподіванкою у вигляді відмови в публікації. Написання статті можна розділити на три послідовні кроки:

  1. Підготовчий етап. Він нього залежить 80% успіху. Потрібно підібрати, вивчити і проаналізувати літературу. При цьому акценти проставляються на роботи, які опубліковані в останні пару років. Якщо стаття аналітична, на тому етапі проводяться експериментальні дослідження.
  2. Етап написання. Формулюється логічний, зв’язний текст на основі зібраного матеріалу і своїх напрацювань. При цьому важливо дотримуватися єдиної концепції.
  3. Коригувальний фінальний етап. Стаття адаптується під критерії конкретного журналу і стандарти оформлення. Потрібно вичитування і глибока редактура. Перевіряється унікальність, складається і оформляється список використаних джерел. Іншими словами, проводиться фінальне «шліфування» матеріалу.

  При написанні обов’язково враховується наявність всіх структурних елементів відповідно до градацією IMRAD. Більш детальні вимоги вказує конкретний журнал. З ними важливо ознайомитися на офіційному сайті і не довіряти застарілій інформації.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  У чому переваги замовлення статей ВАК в компанії «SOER publishing»?

  Час – головний ресурс, який ми економимо для вас. Фахова ВАК стаття від компанії «SOER publishing» завжди є прикладом сумлінного ставлення до роботи і якісного її виконання. Ваше замовлення буде розподілено на профільного фахівця – кандидата або доктора наук, чия спеціалізація максимально близька темі статті.

  Пропонується послуга в форматі «під ключ». Ми готуємо публікацію з нуля, починаючи від вибору теми і завершуючи підготовкою супутньої документації для публікації. Додатково можна замовити рецензування, академічний переклад, унікалізацію. Переваги для замовника:

  • гарантія якості;
  • оперативність виконання;
  • адаптація статті під вимоги журналу;
  • економія зусиль і часу;
  • краще співвідношення ціни і якості;
  • постійна підтримка і повний супровід.

  Схема співпраці максимально проста і надійна. Заявку можна оформити дистанційно. Завжди складається договір з прописаними ключовими умовами. Він прямує кур’єрською службою.

  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2

  Вартість оплачується за два рази. Фінальний платіж – після отримання повідомлення про готовність результату. Замовник може ознайомитися з фрагментами, контролювати хід написання, озвучувати побажання. Якщо готова наукова стаття чимось не сподобалася і є об’єктивні підстави для доопрацювання, ми виконаємо коригування абсолютно безкоштовно.

  Ще одна переважна особливість – гарантія збереження персональних даних і конфіденційність. Ваша стаття буде виключно вашою, і ніхто не оскаржить авторство. Ми завжди надаємо підтвердження публікації, в тому числі в друкованому вигляді.

  Що ви отримуєте в результаті? Грамотну, унікальну, якісну, цікаву, наукову і корисну статтю. А також спокій за своє майбутнє, впевненість у власних силах, економію часу і сил. З компанією «SOER publishing» ризики відсутні, а перспективи захоплюють. Ми працюємо на ваш успіх і дякуємо за довіру.