Для оцінки роботи вченого, а також визначення його визнання у наукових колах сьогодні використовується велика кількість різних критеріїв та показників. Одним із них є індекс Хірша. Його підвищення представляє інтерес як для тих, хто давно вирішив пов’язати своє життя з наукою, так і для тих, хто робить перші кроки в ній і лише почав публікувати статті у профільних журналах України та виданнях, що індексуються базою Скопус чи Web of Science.

Що входить в підвищення індексу Гірша?

Оцінка профілю автора
Менеджер компанії проводить оцінку профілю автора, визначає предметну область наукової діяльності
Підбір статей
Ми проводимо комплексну оцінку статей, які готуються до публікації і відповідають предметній області автора
Оформлення посилань
Редактор проводить оформлення посилань на статті у тексті статті, яка готується до публікації (кількість статей і посилань обговорюється при замовленні).
Індексація статті
Посилений контроль за процесом індексації шляхом зв'язку з редактором журналу і підтримкою Scopus
Актуальна інформація про хід роботи
Постійне інформування про процес публікації статті з посиланнями на автора
Бонуси та подарунки
Знижка на наступну публікацію в журналі Scopus від нашої компанії

Що таке індекс Гірша? Навіщо потрібен цей показник?

 

Індекс Гірша – це наукометричний показник, який визначає загальну оцінку одночасно і кількості опублікованих праць вченого, та їх цитованості. Цей індекс може визначати цитування та публікації для окремого вченого, групи вчених, вищого навчального закладу або країни загалом. Цей показник наукової продуктивності було запропоновано у 2005 році Хорхе Хіршем (вчений у галузі фізики). Незважаючи на те, що з моменту його запровадження “у життя” минуло чимало часу, суперечки щодо його об’єктивності точаться досі.

 

Цей параметр аналізу має такі особливості:

 • загальна кількість публікацій чи цитувань не дозволяє настільки об’єктивно оцінити наукову продуктивність, наскільки це можна зробити за допомогою цього індексу цитування;
 • він не відповідає дійсності, якщо з його допомогою оцінювати роботу аспіранта або молодого вченого;
 • індекс стимулює вченого підвищувати свій рівень роботи та якість статей, що публікуються;
 • публікаційна активність вчених у різних галузях буде різною. Хтось має можливість публікувати результати досліджень щомісяця, а комусь на збір матеріалів знадобиться півроку чи навіть більше. Зрозуміло, що за такого розкладу кількість публікацій і кількість посилань на них буде різною;
 • індекс Хірша практичні не розрізняє цитування та самоцитування;
 • вказуючи цей індекс, варто обов’язково вказувати базу даних (Web of Science, Скопус) на основі якої він обчислений (індекс повністю залежить від того переліку статей, на основі яких він обчислюється).

 

У будь-якому разі, як би цей індекс не розцінювався сьогодні вченими і які питання щодо його об’єктивності не виникали, він є, і він враховується при оцінці роботи науково-педагогічних співробітників (адже недарма сьогодні всі вчені подають до ВНЗ інформацію про реєстрацію профілів в Google Scholar та Orcid). До того ж сьогодні цей показник представлений у різних модифікаціях, які спрямовані на отримання максимально об’єктивної оцінки роботи вченого. Серед них:

 • hα-індекс;
 • g-індекс;
 • G1-індекс;
 • a-Index.
Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Як розраховується індекс Хірша?

 

Щоб визначити індекс Хірша у певного автора, необхідно врахувати такі показники:

 • h – індекс, який надається конкретному автору;
 • N – статті, підготовлені вченим (їх кількість);
 • n – цитування наукових публікацій (не повинно бути вищим за максимальний показник цитованості найбільш популярної статті).

 

Щоб визначити цей показник, автору статей слід дотримуватися такого алгоритму розрахунку:

 1. Необхідно насамперед упорядкувати статті щодо кількості цитувань (від більшої до меншої кількості згадок);
 2. Визначити публікацію з номером, який прямо пропорційний кількості посилань на нього;
 3. Отримане число і буде індексом Хірша.
Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Як замовити підвищення індексу Хірша для своєї статті?

   

  Підвищення рівня цитованості може здійснюватися у різний спосіб. Ось деякі з них:

  • потрібно максимально відповідально підходити до підготовки матеріалів для публікації у Скопус або WoS. Там звичайно вимоги до статей і так вкрай високі, але все ж таки є більш актуальні теми, які викликають інтерес серед різних авторів. Роботи мають бути високого наукового та практичного рівня, тоді й інтерес до них буде високий;
  • варто публікувати спільні статті з колегами, які мають високі наукометричні показники або розміщувати матеріали у співпраці з англомовними авторами;
  • слід налагодити співпрацю з іншими авторами у подібній тематиці та домовлятися з ними, збільшуючи взаємний обмін посиланнями на статті;
  • підвищення самоцитованості й не тільки.

   

  Однак тут все не так просто. Якщо розбиратися з тим, що таке підвищення індексу Гірша, які є шляхи досягнення цієї мети не хочеться, то завжди можна замовити підвищення рівня цитованості в нашій компанії за доступною ціною. Оформити замовлення можна через сайт компанії або за телефоном. Вартість та терміни обговорюються індивідуально з клієнтом.

  Досвідчені та чуйні менеджери завжди готові прийти на допомогу та узгодити всі деталі із замовником. Вони обов’язково зроблять все, щоб створити максимально комфортні умови співпраці для авторів та зроблять усе, щоб допомогти їм у досягненні поставлених перед ними цілей.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  Гарантії від компанії «SOER Publishing»

   

  Фахівці компанії «SOER Publishing» – справжні професіонали у своїй сфері. Вони мають величезний досвід роботи за плечима та легко виконають поставлене перед ними завдання. Спектр послуг, що надаються, величезний, і тому доступними є будь-які методи підвищення індексу Хірша, у тому числі:

  • підготовка якісних статей для розміщення у журналах Скопус та WOS. Крім безпосереднього написання в компанії, доступна послуга публікація “під ключ”;
  • залучення до роботи співавторів та публікація статті на замовлення у профільних виданнях України та за кордоном;
  • здійснення пошуку журналу з урахуванням обраної спеціальності, теми дослідження тощо. Стаття має “дійти до адресата”, а не просто існувати десь. Якщо медичний журнал якимось чином пропустить статтю (з метою отримання прибутку) з юриспруденції та опублікує її, то користі від цього буде мало. Хоча такі схеми мали місце навіть кілька років тому – автори з України намагалися знайти журнали Скопус, які готові опублікувати роботу за 400-500 доларів (за середньої вартості на ринку послуг близько 1000 доларів). І начебто стаття є, і начебто вимоги ліцензійних умов провадження освітньої діяльності дотримані, а користі від цього немає.
  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2

  Замовити підвищення рівня цитованості в компанії «SOER Publishing» – відмінне рішення для кожного вченого, який хоче бути представлений у світовому співтоваристві у вигідному світлі, але у якого з тих чи інших причин поки що не виходить отримати бажаної слави. Нам можна повністю довіряти, адже наші фахівці допомогли тисячам діячів науки в Україні. Вони використовують у своїй роботі лише перевірені методи, які відносяться до “білих” та “сірих” методик, і не викличуть нарікань з боку інших представників наукової спільноти.

   

  «SOER Publishing» – це про високий рівень професіоналізму, доступні ціни на публікації, пунктуальність виконавців! Не вірите та продовжуєте пошук того, хто зможе допомогти вам? Даремно! Телефонуйте нам і переконайтеся в тому, що ми на ринку – найкращі!