У розвитку людства від початку велике значення мали педагогічні знання. Адже для того, щоб знаходити підхід до різних учнів, мати можливість донести до них суть навчання та здобуття освіти, а також якісно та грамотно навчити людей тій чи іншій дисципліні та прищепити їм вміння та навички, потрібно вміти навчати, а це є справжнім мистецтвом, не інакше. Крім того, у цьому процесі має місце величезна кількість специфічних нюансів та особливостей. Щоб поділитися своїми науковими досягненнями та безцінним досвідом у цьому напрямі, вчені вдаються до публікацій у журналах, що індексуються базою Web of Science.

Що входить в послугу публікації у Web of Science?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Де можна опублікувати роботу з педагогіки, щоб вона індексувалася WoS?

 

Колекція Веб оф Сайнс включає близько 100 профільних видань, в яких можна опублікувати наукову статтю з педагогіки. Опублікувати результати своїх досліджень можна у журналах:

 • DIALOGIC PEDAGOGY;
 • PEDAGOGY OF PHYSICAL CULTURE AND SPORTS;
 • INTERNATIONAL JOURNAL OF ENGINEERING PEDAGOGY;
 • INTERNATIONAL JOURNAL OF ONLINE PEDAGOGY AND COURSE DESIGN;
 • PHYSICAL EDUCATION AND SPORT PEDAGOGY;
 • GUINIGUADA;
 • REVIEW OF EDUCATION PEDAGOGY AND CULTURAL STUDIES;
 • BOLETIM DE ESTUDOS CLASSICOS;
 • EMPIRICAL RESEARCH IN VOCATIONAL EDUCATION AND TRAINING та багатьох інших виданнях.

Щоправда, це не означає, що в інших виданнях не вийде розмістити матеріали. Адже педагогіка максимально багатовекторна і охоплює різні сфери. За такого підходу для вчених відчинено двері близько 1000 наукових видань по всьому світу. При цьому є вибір серед різних квартилів, від 1 до 4. Але доведеться бути максимально уважним, визначаючи можливість публікації та її «сенс».

 

Адже важливо, щоб стаття не просто «потрапила» в базу, а потрапила на очі тим, хто зацікавлений у її прочитанні. Навряд чи вченому, який займається медичними дослідженнями у сфері боротьби з раком, буде цікаво почитати у журналі про роль особистості педагога у виховному процесі чи особливості виховання обдарованих дітей. Написання статті для журналу WOS має здійснюватися не для галочки і досягнення власних цілей у кар’єрі (хоча і це безумовно важливо), а насамперед для розвитку науки в цілому.

В Україні на жаль, немає журналів, розміщення статей у яких буде проіндексовано базою даних Web of Science.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Вартість публікації статті у журналі з колекції бази даних Web of Science

 

Ціни на розміщення роботи в журналі бази WOS можуть суттєво відрізнятись. Все залежить від того, який журнал вибрано для розміщення, яка періодичність його видання тощо. Але, в будь-якому випадку, слід розуміти, що це досить недешеве задоволення. Зазвичай публікація статті з педагогіки та іншої спеціальності коштує приблизно 800-1000 доларів. У зв’язку з цим багато хто вдається до співавторства при публікації наукових матеріалів. Співавторство дозволяє не просто знизити фінансове навантаження, а й познайомитися з новими людьми та підготувати роботу, в якій відображаються різні аспекти питання, що розглядається.

 

Щоб підготувати хорошу статтю, яка пройде рецензування, треба витратити чимало часу. Адже треба і джерела актуальні підібрати, і унікальний текст підготувати, який матиме теоретичну і практичну цінність. При цьому не можна забувати про те, що стаття має бути англійською мовою.

 

Якщо часу для підготовки якісної статті немає і знання англійської не дозволять виконати академічний переклад матеріалів, то найкраще замовити публікацію для Web of Science у нас. Наша компанія із задоволенням допоможе реалізувати як одноосібну публікацію матеріалів, так і розміщення роботи у співавторстві. Ми працюємо із замовниками різних напрямків та допоможе опублікувати статті з економіки, юриспруденції, психології та інших напрямків.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей
 • Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
 • Тема статті – 12-10 слів
 • Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
 • Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
 • Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
 • Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.

 1. Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
 2. В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
 3. У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
 4. В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
 5. У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
 6. Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
 7. У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
 8. У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
 9. В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
 10. Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.
  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2