Публікації в журналах Web of Science з Public Administration

Система управління є сукупністю інститутів, функцій, відносин, принципів управління нашого суспільства та охоплює дуже багато питань. У тому числі й питання стосовно оцінки регулюючого впливу як інструменту цивілізованого лобізму, ролі засобів масової інформації у розвитку місцевого самоврядування, реалізація принципів захисту конкуренції в державних і корпоративних закупівлях й не тільки. Вирішення питань такого плану потребує виваженого підходу, у тому числі й за рахунок запозичення закордонного досвіду. Це є актуальним для всіх країн світу. Щоб поділитися своїми науковими розробками в галузі державного управління, вчені публікують статті в журналах, що індексуються базою WOS.

 

Журналів, у яких можна опублікувати наукові роботи з державного управління у колекції понад 2 тисячі (квартилів 1-4). Серед них:

 • PUBLIC ADMINISTRATION;
 • AMERICAN REVIEW OF PUBLIC ADMINISTRATION;
 • ASIA PACIFIC JOURNAL OF PUBLIC ADMINISTRATION;
 • CENTRAL EUROPEAN PUBLIC ADMINISTRATION REVIEW;
 • CHINESE PUBLIC ADMINISTRATION REVIEW;
 • JOURNAL OF PUBLIC ADMINISTRATION RESEARCH AND THEORY;
 • NISPACEE JOURNAL OF PUBLIC ADMINISTRATION AND POLICY;
 • PUBLIC ADMINISTRATION REVIEW;
 • CANADIAN PUBLIC ADMINISTRATION-ADMINISTRATION PUBLIQUE DU CANADA та багато інших наукових журналів.

Що входить в послугу публікації у Web of Science?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Вартість публікації статті у журналі з колекції бази даних Web of Science

 

Вартість публікації в журналі бази WOS може суттєво відрізнятися. Все залежить від того, яке видання вибрано для розміщення, яка періодичність публікації тощо. Однак, у будь-якому разі розміщення роботи в журналі WOS – досить дороге задоволення для українських вчених. Адже публікувати роботи такого рівня сьогодні потрібно не лише вченим, які вже довгі роки пов’язані з наукою, а й тим, хто робить лише перші кроки у кар’єрі.

 

Зазвичай публікація статті з державного управління та іншої спеціальності коштує приблизно 800-1000 доларів. Така сума з огляду на сьогоднішню ситуацію в країні є фактично непідйомною для багатьох вчених, які готові ділитися зі світом своїми науковими досягненнями. У зв’язку з цим багато хто вдається до співавторства при публікації наукових матеріалів у таких серйозних журналах. Співавторство – чудове рішення, адже воно дозволяє не просто знизити фінансове навантаження, а й познайомитися з новими людьми.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Чому варто замовити публікацію WoS з Public Administration у нас?

 

Залишити заявку на нашому сайті буде правильним рішенням для будь-якої людини, яка хоче похвалитися наявністю публікації Web of Science та відкрити собі двері у щасливе майбутнє. Писати статтю самостійно – далеко не найкращий варіант, адже вимоги до таких наукових статей пред’являються досить високі, та на підготовку хорошої роботи може піти не місяць і не два копіткої роботи. Замовити наукову статтю у нас – значить забезпечити собі максимально комфортну співпрацю і отримати лише насолоду від процесу. Наша компанія має цілу низку переваг, серед яких:

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 2. Доступні ціни на публікації Веб оф Сайнс.
 3. Пунктуальність авторів.
 4. Високий рівень професіоналізму авторського колективу. Вони чудово знають, що таке унікальність та академічна доброчесність, а також з легкістю «підгонять» роботу під будь-які індивідуальні вимоги до статті.

У компанії можна замовити як публікацію WoS по держ. управлінню “під ключ”, так і співавторство або окремий академічний переклад тексту готової роботи.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей
 • Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
 • Тема статті – 12-10 слів
 • Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
 • Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
 • Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
 • Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.

 1. Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
 2. В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
 3. У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
 4. В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
 5. У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
 6. Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
 7. У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
 8. У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
 9. В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
 10. Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.
  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2