Професія юриста сьогодні є однією з найбільш популярних на ринку праці, адже хороші юристи потрібні і в державному секторі, і в приватному. Ця професія включає величезну кількість напрямків і спеціалізацій, серед яких: юрисконсульт приватної компанії, суддя, адвокат, прокурор і т.д. Для людей, які працюють у цій сфері, не є секретом те, що законодавство в нашій країні, як і в інших куточках земної кулі, є далеким від ідеалу. Виправляти недосконалості, усувати колізії та прогалини в законодавстві для спрощення практичної роботи співробітників, а також вирішувати теоретичні питання без вчених на високому рівні навряд чи вийде. Однак, у науці у цій галузі конкуренція також висока, як і практичної роботи. Досягти успіхів, здобути престижну посаду, а також розраховувати на професійне зростання можуть лише ті, хто не боїться важких завдань і готовий голосно заявити про себе на весь світ.

 

Одним із інструментів підвищення свого авторитету серед вчених-юристів є публікація своїх праць у журналах, що індексуються базою даних Web of Science. Сьогодні про такі статті мріє кожен, хто має відношення до науки. Це раніше статті такого рівня були долею світил науки, сьогодні ж необхідність публікації в журналі бази WOS актуальна і для аспірантів (деякі ВНЗ не допускають до захисту дисертації аспірантів без таких статей).

Що входить в послугу публікації у Web of Science?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Журнали, в яких можна опублікувати статті Web of Science з юриспруденції

 

Враховуючи те, що юриспруденція досить широка сфера, яка охоплює величезну кількість різних галузей, проблем із вибором журналу ніхто точно не виникне. Вибір журналів просто величезний, не кажучи вже про те, що деякі теми переплітаються із психологією, педагогікою, економікою тощо. Сьогодні в базі Веб оф Сайнс зібрано близько 600 журналів. В тому числі:

 • ADELAIDE LAW REVIEW;
 • ADMINISTRATIVE LAW REVIEW;
 • AFRICAN JOURNAL OF INTERNATIONAL AND COMPARATIVE LAW;
 • ALTERNATIVE LAW JOURNAL;
 • AMERICAN CRIMINAL LAW REVIEW;
 • AMERICAN JOURNAL OF COMPARATIVE LAW;
 • AMERICAN JOURNAL OF INTERNATIONAL LAW;
 • AMERICAN JOURNAL OF LAW & MEDICINE;
 • AMERICAN LAW AND ECONOMICS REVIEW тощо.

 

В Україні є наукові журнали:

 • Access to Justice in Eastern Europe;
 • Lex Portus.

При цьому вчені мають вибір серед різних квартилів від 1 до 4. Однак, звертати увагу слід не тільки на цей показник, важливо, щоб наукова стаття дійсно “потрапила до адресата”. Адже це впливає згодом на цитованість роботи.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Скільки коштує публікація в журналах Web of Science з юридичних наук?

Публікація матеріалів з цивільного, кримінального, адміністративного, господарського та інших галузей права обійдеться приблизно в одну ціну. Від теми дослідження ціна не залежить, вартість публікації наукової статті у журналі WOS залежить від вибраного журналу (його квартилю, періодичності видання тощо). Вона становить приблизно 800-1000 доларів. Є наукові журнали, в яких публікація матеріалів може коштувати кілька тисяч доларів, є й безкоштовні варіанти, але може бути таке, що статтю доведеться чекати дуже довго.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей
 • Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
 • Тема статті – 12-10 слів
 • Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
 • Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
 • Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
 • Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.

 1. Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
 2. В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
 3. У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
 4. В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
 5. У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
 6. Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
 7. У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
 8. У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
 9. В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
 10. Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Переваги замовлення публікації з юридичних наук у нас

   

  Замовити написання статті або публікацію WOS “під ключ” у нашій компанії – відмінне рішення для кожного, хто хоче досягти успіхів у кар’єрі, стати відомим серед вчених усього світу і при цьому продовжувати жити повноцінним життям, не просиджуючи весь час у бібліотеці чи за комп’ютером. Замовивши наукову статтю WOS у нас, ви отримуєте:

  • якісну роботу, яка відповідає усім вимогам видавництва;
  • своєчасну публікацію статті;
  • якісне надання послуг за доступною ціною.

  У нас ви можете замовити як публікацію WOS, так і співавторство у статті або окремий академічний переклад роботи.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2