Публікації в журналах Web of Science з інших наук

Написання статті та її розміщення в журналі, що індексується базою Web of Science – те, що становить інтерес для всіх вчених, які проводять дослідження в галузі фізики, хімії, політології, технічних наук, біології, економіки та інших спеціальностей. Адже публікації такого рівня є одним із найбільш дієвих способів заявити про себе усьому світовому співтовариству та стати впізнаваним у наукових колах. Як, питається, ще зробити так, щоб вчені іншої країни могли оцінити наукові розробки людини та використати їх у своїх подальших дослідженнях?

 

Публікація в журналі Веб оф Сайнс – це не тільки про почуття власної гідності та допомогу науці, це також і чудова можливість забезпечити собі професійне зростання та фінансове благополуччя. Адже публікації такого рівня дозволяють автору претендувати на участь у грантових програмах, отримувати фінансування від інвесторів тощо. І це, не кажучи вже про те, що публікації Web of Science є обов’язковою умовою для тих, хто займається викладацькою діяльністю і хоче відповідати ліцензійним умовам здійснення освітньої діяльності для продовження кар’єри.

 

Сьогодні наукометрична база представлена ​​величезною колекцією журналів різних квартилів. У ній зібрані видання, які публікують матеріали з хімії, мистецтва, бізнесу і не лише. Варто зазначити, що список журналів Web of Science постійно оновлюється, тому перед поданням статті слід уважно перевірити. Зараз розмістити свої наукові роботи можна в:

 • Ca-A Cancer Journal for Clinicians;
 • Nature Reviews Molecular Cell Biology;
 • Reviews of Modern Physics;
 • Nature Biotechnology;
 • Chemical Reviews тощо.

Що входить в послугу публікації у Web of Science?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Web of Science та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Web of Science та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

У базі WoS зібрано близько 20 тисяч видань, тому кожен напевно зможе знайти журнал, який дозволить досягти високого рівня цитування і принесе бажані “плоди” автору. Є варіанти і серед вітчизняних журналів, до яких належать:

 • Biophysical Bulletin;
 • Biopolymers and Cell;
 • French-Ukrainian Journal of Chemistry;
 • Journal of Chemistry and Technologies;
 • Ukrainian Biochemical Journal та багато інших.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Розібратися в тому, який журнал більше підходить не так просто. Та й випадки шахрайства із підставними сайтами, на жаль, не рідкість. Саме тому, якщо потрібна публікація Web of Science, то найкраще замовляти цю послугу у спеціалістів.

 

Скільки коштує публікація статті з технічних та біологічних дисциплін?

 

Цінова політика видань є абсолютно різною. Деякі журнали готові розглянути статті та опублікувати їх безкоштовно, а деякі журнали публікують статті за 3-4 тис. доларів. Середня ціна на публікацію складає близько 800-1000 доларів. Все залежить від того, про яку спеціальність йдеться, якого квартилю журнал, які індивідуальні вимоги виставляє журнал, як часто він випускається і т.д.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей
 • Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
 • Тема статті – 12-10 слів
 • Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
 • Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
 • Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
 • Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.

 1. Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
 2. В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
 3. У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
 4. В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
 5. У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
 6. Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
 7. У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
 8. У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
 9. В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
 10. Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Чому варто замовити публікацію WoS у нас?

   

  Замовити публікацію Web of Science у нашій компанії – чудове рішення для кожного, хто вирішив пов’язати своє життя з наукою. Звертаючись до нас ви отримуєте:

  • якісну роботу, яка повністю відповідає вимогам редакції та з легкістю пройде будь-яку перевірку на плагіат;
  • своєчасне надання послуги. При цьому, ясна річ, слід розуміти, що підготовка статті такого рівня потребує певного терпіння від замовника. Вимоги до статей дуже високі і за тиждень-два підготувати якісний матеріал навіть для фахівця неможливо;
  • надання послуг за доступну ціну.

   

  У нас ви можете замовити публікацію з географії, психології, фізики та інших наук “під ключ”, узгодити деталі співавторства або замовити, наприклад, академічний переклад статті англійською мовою. Компанія робить все, щоб співпраця з нею була максимально комфортною для всіх замовників – менеджери завжди на зв’язку та готові відповісти на всі питання, які можуть виникнути у клієнта.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2