Для чого проводиться аудит статті? В першу чергу – спростити публікацію і запобігти несподіваній відмові журналів. Змісту важливо надати правильну форму. Об’єктивний, професійний погляд допоможе виявити всі неточності і слабкі сторони. Попереджений, значить, озброєний – можна сміливо підкорювати наукові простори. Фахівці компанія «SOER publishing» проводять всебічний аналіз і аудит статей абсолютно безкоштовно. Ви можете замовити послугу дистанційно з будь-якого куточка України в найкоротші терміни отримати об’єктивну оцінку, рекомендації, настанови. Погодьтеся, зайві гарантії ще нікому не завадили.

Що входить в аналіз статті?

Аналіз структури
Оцінка статті на наявність структурних елементів IMRAD або інших вимог журналу
Оцінка якості наукового тексту
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Смисловий аналіз тексту
Оцінка змісту тексту, його цінності і практичного значення. Проводиться аналіз наявності графічних елементів, взаємозв'язків між основними блоками тексту
Аналіз літератури
Проводиться оцінка якості використаної літератури. Правильність оформлення та відповідність посилань по тексту статті на всі зазначені джерела
Оформлення статті
Оцінюється стан оформлення статті згідно загальноприйнятих вимог або ж конкретного журналу, куди вона буде подаватися
Звіт за результатами аудиту
Надається докладний звіт із зазначенням необхідних місць доопрацювання тексту

Що потрібно знати про аналіз і аудит статей?

 

Внутрішній аудит і аналіз – обов’язковий етап підготовки наукової статті. Це своєрідний контроль якості, що базується на всебічній оцінці, перевірці відповідності вимогам видавництв. Якщо говорити про Scopus і WoS, критерії там не з найлегших, тому перевірка не завадить.

Параметри, за якими проводиться внутрішній аудит статті

Аналіз наукової статті

Внутрішній аудит охоплює широкий спектр питань. Перерахуємо головні критерії для будь-яких статей, в тому числі англійською мовою:

 • аналізується відповідність назви змісту, логічність і взаємозв’язок теми, ключових слів, анотації;
 • оцінюється, наскільки якісно виконаний переклад;
 • перевіряється дотримання вимог на унікальність;
 • вивчається список використаних джерел;
 • оцінюється точність оформлення виносок;
 • аналізується, наскільки відповідає структура нормам IMRAD;
 • формулюється загальна оцінка.

Найчастіше аналіз проводиться з ракурсу вимог конкретного журналу, в якому планується опублікувати матеріал. Так результат допоможе уникнути зайвих доробок і затягування часу. Це додаткова страховка перед відповідальним кроком – презентацією статті світової громадськості. Тим більше, з компанією «SOER publishing» така можливість абсолютно безкоштовна.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Що включає готовий аналіз статті?

 

Аудит статті – це цілком відчутна послуга. Ви отримуєте грамотний висновок, а не просто узагальнене «схвалюю – не схвалюю» або «добре – погано». Готовий аналіз умовно складається з декількох блоків, кожен з яких включає кілька аспектів:

 1. Наскільки логічно і послідовно викладено матеріал. Чи всі структурні елементи присутні.
 2. Що собою являє назва, чи відображає вона предмет наукової роботи. Як співвідноситься назва і зміст, назва і анотація. Яка кількість ключових слів і як вони виглядають.
 3. Скільки в статті слів, який її обсяг. Як оформлений матеріал, наскільки він відповідає вимогам і стандартам. Як оформлені зноски і графічні елементи.
 4. Скільки в статті джерел, яка їх якість, наскільки вони доречні і актуальні, чи достатній їх обсяг для конкретного виду статті. Чи всі джерела відображені у вигляді виносок в тексті статті або є невідповідність.
 5. Які показники академічної чистоти. Чи дотримується лаконічність і грамотність викладу. Які показники з цього матеріалу показують спеціалізовані системи перевірки, в тому числі на плагіат.
Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Це основний, але не вичерпний перелік питань. Звичайно ж, замовник може конкретизувати, що саме він хоче перевірити на додаток до стандартних пунктів. Крім того, рекомендується визначитися з журналом для публікації, щоб співвіднести матеріал з його вимогами. У цьому питанні наші фахівці також допоможуть.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  Як замовити аудит статті?

   

  Все, що потрібно – бажання та доступ в інтернет. Ми проводимо повноцінний аудит статті в найкоротші терміни, як тільки ви оформите заявку та надішлете вихідний матеріал. Нагадуємо, послуга абсолютно безкоштовна, а підсумок замовник отримує по електронній пошті. Для того щоб проаналізувати науковий матеріал українською, російською або англійською мовою, нашим фахівцям будуть потрібні максимум доба. Алгоритм дій наступний:

  1. Ви відправляєте статтю на вказану електронну адресу. І не забудьте позначити, в якому саме виданні плануєте публікуватися.
  2. Ми проводимо всебічний аудит матеріалу на предмет грамотності, унікальності, відповідності критеріям оформлення, правильності перекладу.
  3. За результатами аналізу фахівець готує розгорнуту рецензію, в якій вказуються помилки і рекомендації. Більш того, ми надаємо розгорнуті пропозиції щодо коригування (якщо такі будуть потрібні) та відразу ж визначимо по ціні. Тобто не залишимо вас наодинці з проблемою.
  4. Переваги для вас: вже через добу на руках буде результат аудиту та індивідуально розроблений пакет для коригування.

   

  Навіть якщо автор абсолютно впевнений в своєму матеріалі, хіба погано ще раз переконатися в своїй правоті? Тим більше, якщо на це не потрібно ні час, ні зусилля (якщо не брати до уваги 30 секунд на відправку файлу), ні засоби. Особливо послуга актуальна при аналізі англомовного матеріалу чи статті Scopus, де без досконалого володіння академічною мовою не обійтися.

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2

  Відповідальність і сумлінне виконання – принципи, яким компанія «SOER publishing» ніколи не зраджує. Підтвердженням служать задоволені клієнти і їх досягнуті цілі в науковій ниві.