Інструкція з об’єднання профілів у Scopus

Зміст

В окремих випадках може знадобитися поєднання профілів одного автора. Наприклад, це актуально, коли вчений змінює прізвище. Оскільки профіль створюється автоматично за наявності мінімум однієї публікації у наукометричній базі. Однак, коригування та об’єднання проводиться в ручному режимі. Процес має деякі особливості.

 

Алгоритм дій для об’єднання профілів Scopus

 

Щоб об’єднати два профілю, необхідно виконати такі кроки:

 1. Зайти на офіційний веб-сайт Scopus.com.
 2. Увійти до свого облікового запису в Scopus.
 3. Вибрати опцію «Пошук авторів» у верхній правій панелі інструментів.
 4. Ввести інформацію для пошуку авторів – його ім’я та прізвище.
 5. З переліку, що відкрився, вибрати профіль для об’єднання.
 6. Натиснути «Запросити об’єднання авторів» після обрання профілів.
 7. Натиснути на опцію “Перейти до внесення змін” у графі “Що ви можете зробити”.
 8. Вибрати бажане ім’я зі списку.
 9. При посвідченні, що це профіль автора, підтвердити факт у вікні «Так, це мій особистий профіль». При подачі заявки від імені іншої людини потрібно вибрати опцію “Ні, я подаю запит від імені іншої людини”.
 10. Ознайомитися з документами, що висвітилися, в профілях, які об’єднуються.
 11. Перевірити організацію, обравши свій варіант з переліку, що висвітлився. Підтвердити та надіслати дані за допомогою відповідної кнопки.
 12. Перевірити дані на сторінці, що висвітилася.

 

Це завершальний етап подання заявки, після якого слід очікувати повідомлення на електронну адресу, вказану під час реєстрації. Процедура триває кілька днів.

Точність інформації залежить від правильності введення прізвища та інших шуканих даних. Якщо є сумнів у написанні, рекомендується використовувати значок *.

Варіанти об’єднання авторських профілів

 

Перша і головна умова, що передує об’єднанню профілю автора, – переконатися, що профілі, що об’єднуються, належать одному автору і всі публікації в коригованих профілях належить також тому самому автору.

Потрібна допомога у підготовці роботи?

   

  Уточнити цю інформацію можна, перейшовши на офіційний профіль автора, перейшовши на відповідну статтю. Усього виділяється два основні варіанти:

  • Позначка профілю, відповідного автору, і виконання запиту те що, щоб об’єднати профіль автора через опцію «Запросити об’єднання автора».
  • Перехід на один з авторських профілів і виконання запиту у тому, щоб об’єднати авторські профілі з допомогою опції «Запит виправлення відомостей про автора».

   

  Необхідний вибір єдиного кращого варіанту для того, щоб скоригувати профіль та активувати відповідну кнопку. На наступному етапі перевіряється список публікації у профілі для коригування. Якщо є позначка «чужий», відповідне виділення має бути зняте навпроти публікації.

   

  Важливе значення на фінальному етапі об’єднання профілю має якісна та повноцінна перевірка правильності даних. Тільки після посвідчення справжності та достовірності надсилається підтвердження.

   

  На вказану електронну пошту надходить відповідь на заявку. Відповідати на лист не потрібно. В окремих випадках на підтвердження Скопус вимагає надати скан копію першої сторінки наукової статті.

  Актуальним ресурсом для підтримки є служба https://ru.service.elsevier.com/app/overview/scopus. Тут можна задати будь-яке питання, що цікавить, і уточнити потрібну інформацію.

  На останньому етапі заповнення заявки вводиться контактна інформація за чотирма пунктами. Перший – last name. Це введення прізвища, актуального на сьогодні. Другий пункт – first name. Третій e-mail. Четвертий – confirm e-mail, за допомогою якого підтверджується адреса електронної пошти.

   

  Якщо у вас є питання щодо реєстрації, коригування, об’єднання профілів автора Scopus, звертайтесь до компанії «SOER Publishing». Досвід та кваліфікація наших авторів дозволяють включитись у процес наукової діяльності на будь-якому етапі. Ми забезпечуємо написання наукових статей «під ключ» та надаємо всі супутні послуги.

  Замовте публікацію наукової статті прямо зараз

  Залиште відгук

  Ваш e-mail не буде опублікований

  seventeen + 16 =