Що таке SSRN і навіщо воно вченому?

Зміст

Насправді часто виникає питання, як завантажити дослідження в SSRN. Це насамперед необхідно вченим, які прагнуть швидко та масштабно поширити результати дослідження. У статті поговоримо як це зробити максимально ефективно.

 

Що таке SSRN?

 

SSRN вважається одним з найпопулярніших онлайн-спільнот препринтів у науковому світі. На ресурсі представлені дисципліни з усіх дослідницьких спектрів. Тут розміщуються публікації, які бажано поширити якомога оперативніше.

 

Крім того, SSRN дозволяє:

 • розвинути комунікації у науковому співтоваристві;
 • отримати безкоштовний доступ до повних версій текстів понад 1 млн. наукових статей;
 • ознайомитися з інформацією про авторів, організації та наукові праці, насамперед – про їх рейтинги;
 • отримати дані щодо статистики переглядів, цитувань та завантажень;
 • представити свою наукову роботу для оцінки колегами, отримати рекомендації щодо доопрацювання та розміщення статей, коментарі, відгуки та критику.

SSRN класифікує документи за тематичними електронними журналами, що розповсюджуються за інституційними та індивідуальними передплатниками. Так максимізується використання та пошук інформації, спрощується скачування та цитування, об’єднані у значні показники.

Завантаження дослідження на SSRN

 

Для завантаження дослідження на SSRN необхідно виконати такі дії:

Потрібна допомога у підготовці роботи?

  ПІБ
  Ваш телефон
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.
  1. Відкрити сайт www.ssrn.com.
  2. Натисніть Sing in для входу. Якщо реєстрацію ще не здійснено, потрібно активувати опцію Create account і послідовно виконати інструкції.
  3. Після введення логіна та пароля відкривається головна сторінка. На верхній панелі необхідно натиснути опцію Submit a paper. Ознайомитись з умовами використання ресурсу та натиснути кнопку, що підтверджує згоду та означає продовження – continue.
  4. Додати pdf-файли роботи, натиснувши на відповідний рядок внизу сторінки, що відкрилася. Прикріпити документ та натиснути опцію Save.
  5. Ввести англомовну версію назви роботи. Додати співавторів до спеціально передбаченої графи, якщо такі є.
  6. Ввести ім’я та прізвище автора, після чого натиснути Search.
  7. Вибрати необхідне прізвище з переліку, що висвітлився. Якщо такого немає – активувати кнопку Add a new author to SSRN.
  8. Заповнити форму, вказавши прізвище, ім’я та електронну адресу автора.
  9. Натиснути Submit та ввести місце роботи англійською мовою. Після цього у списку авторів статей з’явився доданий автор/автори. Це видно на верхній панелі зліва. Аналогічно додаються всі автори статті.
  10. Натиснути на save і в віконці, що висвітлився, ввести дату написання статті. Якщо наукову статтю вже опубліковано, потрібно вибрати APS.
  11. Ввести назву журналу, вказати посилання на журнал, де було опубліковано статтю. При цьому оформлення має відповідати міжнародному стандарту APA.
  12. Ввести інструкцію та ключові слова, вибрати категорію дослідження.
  13. Перевірити правильність та точність введення всіх даних, після чого натиснути кнопку Submit to SSRN. Підтверджуючи правильність інформації, користувач дає ресурсу згоду на розміщення матеріалу та погоджується із внутрішніми правилами та умовами. Робота надіслана на рецензування. Це триває кілька днів. За результатом розгляду користувач отримує відповідь на електронну пошту.

  Якщо з визначенням категорії виникають складності, можна надати цю функцію ресурсу SSRN, який зробить висновок на основі автоматичного аналізу.

  Завантаження дослідження у SSRN має ключове значення для отримання об’єктивної оцінки матеріалу. Так з науковою роботою відбувається своєрідне «тестування якості». У автора з’являється можливість до публікації в авторитетному виданні? доопрацювати матеріал, вислухати коментарі колег, переглянути подібні статті.

   

  Внаслідок відсутності досвіду та навичок користування ресурсом із завантаженням дослідження можуть виникнути складності. Щоб уникнути такого сценарію та заощадити час, звертайтеся до компанії «SOER Publishing». Ми виконуємо на замовлення всі види наукових праць та надаємо гарантії конфіденційності та повного супроводу.

  Замовте публікацію наукової статті прямо зараз

  Залиште відгук

  Ваш e-mail не буде опублікований

  seventeen − two =