Як знайти вченому потрібне дослідження у Web of Science?

Зміст

В першу чергу зареєструватися на офіційному сайті Web of Science та створити власний обліковий запис. Подальші дії не складуть труднощів, якщо дотримуватися наведеної нижче інструкції.

 

Алгоритм пошуку актуальних досліджень

 

 1. Увійдіть до сайту webofscience.com. У правій верхній частині панелі виберіть потрібну мову. В інтерфейсі доступна, зокрема, і російська мова. Української, нажаль, поки немає.
 2. Виберіть базу даних, в якій ви хочете здійснити пошук і ознайомтеся з описом. Наприклад, це може бути Web of Science Core Collections.
 3. Конкретизуйте параметри пошуку. Виберіть період, за який ви хочете ознайомитися з матеріалами.
 4. У верхньому пошуковому рядку вкажіть інформацію відповідно до параметрів пошуку. Натисніть праворуч на синю кнопку “Пошук”.
 5. Висвітиться перелік робіт з коротким описом. На панелі керування бокового меню ліворуч уточніть критерії пошуку. За допомогою такого фільтра забезпечується пошук серед статей, повний текст яких знаходиться у відкритому доступі.
 6. Щоб переглянути повний список категорій WoS, натисніть на додаткові параметри в бічному меню зліва.
 7. Виберіть потрібну категорію серед безлічі запропонованих варіантів і проставте навпроти неї галочку.
 8. У бічному меню ліворуч виберіть тип документа, автора, журнал або організацію та активуйте кнопку «Уточнити».
 9. В уточненому переліку знайдених робіт оберіть параметри, за якими вони сортуються. Наприклад, кількість цитувань. Ці пункти видно у верхньому рядку сторінки. Можна переглянути кількість цитувань та показник використання робіт.
 10. Натиснувши назву конкретного дослідження, ознайомтеся з інформацією про роботу, у тому числі з квартилем журналу за напрямом.
 11. На бічній панелі праворуч буде доступна інформація про кількість цитувань та показник використання дослідження в Web of Science. Нижче наведено інформацію про пристатейні списки і списки публікацій, на які посилаються автори в цій роботі.
 12. У верхній панелі можна знайти доступ до повного тексту роботи або відкриття матеріалу у версії PDF.

Такі послідовні дії дозволяють максимально швидко знайти актуальні рейтингові дослідження та супутні джерела на тему. Пошук займає мінімум часу.

 

Функції рейтингових досліджень

 

Актуальні рейтингові дослідження на тему наукової роботи автора допомагають виміряти об’єктивну реальність та оцінити якість власної роботи, порівняти дослідницькі об’єкти за певними критеріями та прорекламувати матеріал. Це перша функція.

 

Потрібна допомога у підготовці роботи?

  Друга функція – це спосіб швидкого орієнтування на ринку наукових статей, моніторингу тенденцій та діяльності конкурентів, пошуку однодумців та співавторів. Рейтингові дослідження на тему є прикладом використання механізмів ранжирування, показником популярності та затребуваності теми. Пошук актуального матеріалу відображає зацікавленість автора в якісних джерелах, формуванні позитивного іміджу об’єкта, його просування. Оскільки дослідження мають трекінговий характер, успіх завжди тимчасовий, тому важливо точно орієнтуватися в науковому середовищі та моніторити затребуваність конкретної теми.

   

  Перелічені причини – одні з небагатьох, які пояснюють, навіщо знадобиться пошук актуальних рейтингових досліджень. Якщо виникли труднощі або нерозуміння процесу, звертайтеся до компанії «SOER Publishing». Ми допоможемо і з пошуком, і з підготовкою актуальних та грамотних наукових статей.

  Замовте публікацію наукової статті прямо зараз

  Залиште відгук

  Ваш e-mail не буде опублікований

  two × 1 =