Публікація статей з інших наук в журналах Скопус

Публікації Скопус – те, без чого сьогодні не обходиться жодна сфера науки. Адже вони є чудовим інструментом для комунікацій учених з усього світу один з одним. У наукометричній базі даних зібрано унікальну колекцію видань, де відображаються дослідження в галузі біології, фізики, хімії, агрономії, археології, молекулярної біології, біохімії, хімічної інженерії, політології, геофізики, енергетичних технологій і не тільки.

 

Загалом у базі Скопус зібрано понад 43 тисячі журналів, серед яких:

 • IEEE Communications Surveys and Tutorials;
 • Nature Biotechnology;
 • Progress in Energy and Combustion Science;
 • Foundations and Trends in Machine Learning;
 • Annual Review of Astronomy and Astrophysics;
 • Advanced Materials;
 • Reviews of Geophysics;
 • Materials Science and Engineering: R: Reports;
 • Nature Electronics;
 • Annual Review of Biochemistry та інші видання.

Що входить в послугу публікації в Scopus?

Аудит статті
Повний аналіз тексту статті згідно вимог журналів Scopus та рекомендації щодо доопрацювання
Оцінка якості перекладу
Проводиться аналіз відповідності нормам академічності та науковості викладу
Підбір і перевірка журналу
Підбір видання з бази цитування Scopus та перевірка наукометричних показників
Оформлення статті
Проводиться редагування та оформлення статті згідно вимог підібраного журналу
Переговори з редакцією журналу
Ведення переговорів з редакцією журналу з гарантованого прийому статті до публікації
Відстеження публікації
Надання автору макета і посилання на статтю. Контроль індексації

Сьогодні до бази Скопус входять також і українські видання, серед яких: Agricultural science and practice, Advances in Astronomy and Space Physics, Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal, Biophysical Bulletin, Biosystems Diversity та інші. Однак, слід зазначити, що перш ніж надсилати матеріали для наукової публікації в журналі, слід уважно вивчити офіційний сайт самого видання та самої наукометричної бази, оскільки список постійно оновлюється. Адже ніхто не хоче підготувати наукову статтю, заплатити за розміщення і отримати або звичайну публікацію в профільному виданні, яка не принесе бажаного результату, або не отримати нічого зовсім (нерідкі схеми шахрайства зі створенням дублів сайтів зарубіжних видань Скопус).

 

Для вибору доступні журнали 1-4 квартилів, враховуючи, що журналів дійсно багато, проблем із вибором відповідного журналу для публікації своїх наукових досліджень не виникне точно ні в кого.

 

Скільки коштує опублікувати роботу в журналі, що індексується базою Scopus?

 

Публікувати статті у базі Скопус досить дорого. Середня вартість публікації складає близько 900-1000 доларів (може досягати кількох тисяч доларів). З цієї причини багато вчених вдаються до того, щоб публікувати роботи з паливної технології, обчислювальної механіки, екологічного моделювання, мікробіології та інших напрямків у співавторстві. Співавторство коштує в середньому близько 300-400 доларів для одного автора (за умови того, що і підготовку тексту робитимуть фахівці).

 

Вартість наукової публікації варіюється в залежності від того, який журнал вибрано автором, яка тема дослідження висвітлюється в роботі, які індивідуальні вимоги до статей пред’являє редакція, яка періодичність видання журналу тощо.

Корисна інформація про публікації Scopus,
акції та актуальні авторські проекти
Корисна інформація про
публікації Scopus, акції та
актуальні авторські проекти
Чому компанія SOER publishing

100% публікація або повернення коштів (офіційний договір)

Гарантія оптимальної ціни (поетапна оплата)

100% Індексація статті

Чому варто замовити послугу у компанії «SOER Publishing»?

 

Публікації Scopus – те, що є інструментом досягнення великої кількості цілей у сфері науки. Про те, щоб мати такі публікації, замислюються:

 • аспіранти, які хочуть мати гарну репутацію перед виходом на захист дисертації та зарекомендувати себе з найкращого боку у ВНЗ (у деяких ВНЗ наявність публікації в журналі, що індексується цією наукометричною базою, є обов’язковою вимогою для допуску до захисту);
 • вчені, які планують збирати документи для здобуття вченого звання доцента, професора тощо;
 • вчені зі стажем, які досягли вже багато чого, і просто не хочуть витрачати свій час на те, щоб працювати в бібліотеці і сидіти за комп’ютером дні і ночі безперервно.

Замовити наукову роботу у нас слід тим людям, які хочуть збудувати блискучу кар’єру викладача, працювати в лабораторії та займатися дослідженнями, але водночас не хоче ставити звичайне життя “на паузу”.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ аудит статті

Лише у нас ви можете отримати якісний аудит своєї статті, проведений досвідченим фахівцем, і рекомендації по публікації абсолютно безкоштовно!

Вимоги до оформлення статей
 1. Обсяг статті – 4000-5000 слів (13-20 сторінок, шрифт 12, інтервал 1,5)
 2. Тема статті – 12-10 слів
 3. Графічні елементи: мінімум 1-2 таблиці, діаграми, малюнки та інше.
 4. Використовуйте прямі і короткі речення: в середньому 12-17 слів. Одна думка – одне речення; уникати декількох тверджень в одному реченні; уникайте складнопідрядних речень і суміші різного рівня паралелізмів, пов’язаних сполучником «і» в одному реченні
 5. Будь-які запозичення повинні бути оформлені, назва джерела повинна бути зазначена у списку літератури. У тексті статті повинні бути посилання на всі джерела, зазначені в літературі, і навпаки
 6. Список літератури, оформлений згідно вимог конкретного журналу. Найбільш поширені стилі APA, Chicago Manual of Style, Vancouver style та інші.

 • Текст статті повинен бути розбитий на заголовки: Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Literature Review, Results, Discussions, Conclusions, References
 • В Анотації (250-300 слів) коротко викласти Мету вашого дослідження, Методи, які були використані, Досягнуті результати, Короткі висновки з акцентом на практичне застосування (цінність) результатів
 • У Вступі (350-500 слів) Описати тему дослідження, Мету дослідження, Завдання дослідження, Сферу застосування
 • В Огляді літератури (від 300 до 600 слів) знайти та проаналізувати необхідну кількість англомовних джерел по даній темі (з різних країн). Вказати, що конкретно було розглянуто кожним із авторів. Вказати, чому не була приділена належна увага. На основі вищезазначеного, підтвердити актуальність
 • У Методах і Матеріалах (300 слів) дослідження дати максимально повну інформацію, щоб забезпечити можливість повторення дослідження.
 • Результати (1500-4000 слів + 2-6 таблиці, діаграми, малюнки, інша графіка) повинні відповідати заявленим цілям та завданням статті. Обов’язково прив’язуємося до конкретики. Цей розділ відповідає на питання “Що ви знайшли?”
 • У розділі Обговорення (400-600 слів) необхідно відповісти, що означають результати. Необхідно порівняти їх з аналогічними роботами, щоб судити про відмінності або подібності
 • У Висновках (300-400 слів) слід надати чітке наукове обґрунтування своєї роботи і вказати, за необхідності, варіанти використання і розширення. Будь-які аргументи і висновки мають бути обґрунтовані.
 • В Списку літератури має бути 20-30 джерел. 70-80% іноземних за останні 3-4 роки.
 • Проведене дослідження повинно мати наукову цінність для міжнародного знання

Залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію

  ПІБ
  Ваш номер телефону
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Зважаючи на те, які вимоги пред’являють редакції журналів до статей, слід зазначити, що на підготовку статті потрібно близько 4-6 місяців плідної роботи. Людині, яка працює, виділити стільки часу на написання роботи дуже непросто. Якщо замовити послугу у нас, то ви отримуєте:

  • якісну статтю, що відрізняється науковою новизною, вирішує актуальні теоретичні та практичні питання, відрізняється унікальністю та не містить плагіату. У журналі цієї бази ви не знайдете низькоякісний матеріал, редакції журналів дуже скрупульозно відбирають тексти за такими напрямками як математика, психологія, економіка чи інша спеціальність;
  • своєчасне розміщення статей у журналі. Компанія має налагоджену співпрацю з редакціями різних журналів. Вас цікавить економіка чи інша спеціальність? Бажаєте наукову статтю з юриспруденції з дотриманням усіх вимог? Ми легко допоможемо з будь-яким завданням!
  • доступні ціни на публікації у журналі.

   

  Як замовити роботу?

   

  Замовити статтю, реалізацію співавторства, академічний переклад статті англійською мовою або будь-яку іншу послугу можна на офіційному сайті лише за кілька хвилин. Також замовити розміщення статті в журналі або публікацію статті “під ключ” можна по телефону.

  Як ми працюємо

  Заявка


  Отримання заявки

  Аналіз наукової роботи

  Договір


  Узгодження термінів

  Узгодження вартості

  Підписання договору (з чіткими
       покажчиками журналу і термінів)

  ПУБЛІКАЦІЯ


  Переклад, редакція статті

  Оформлення і подача статті
       у журнал

  Ведення всіх необхідних
       переговорів з редакцією

  Отримання макету

  Публікація статті, індексація
       роботи в БД Scopus / WOS

  За якими напрямками ми приймаємо статті?
  Э
  Економіка
  П
  Педагогіка
  П
  Психологія
  М
  Медицина
  Т
  Техніка
  І
  Інформатика
  Ю
  Юриспруденція
  І
  Інші науки
  Відгуки
  Marketing Intelligence & Planning Q2 SJR 0.62

  Работа компании “SOER-Publishing” на высшем уровне. Начиная с консультации по телефону и заканчивая подобранным журналом. Хотелось бы отметить оперативность работы менеджера и отличное качество перевода моей статьи.


  Автор
  Татьяна Михайловна
  SJR
  Q2
  Eastern Economic Journal Q3 SJR 0.21

  Заказывала перевод статьи на английский язык. Все сделано быстро и в срок, качество перевода отличное. В журнале к нему не было никаких претензий.


  Автор
  Инна Алексеевна
  SJR
  Q3
  Journal of Special Education Leadership Q3 SJR 0.28

  Спасибо большое компании “SOER-Publishing” за публикацию моих статей. Сроки были соблюдены безупречно.


  Автор
  Виктор Александрович
  SJR
  Q3
  Modelling and Simulation in Materials Science and Engineering Q2 SJR 0.68

  Благодарю компанию “SOER-Publishing” за помощь в публикации моей статьи. Менеджер постоянно была на связи, грамотно консультировала. Статья была проиндексирована в оговоренный срок.


  Автор
  Анастасия Юрьевна
  SJR
  Q2
  Open Linguistics Q2 SJR 0.27

  Сотрудничество с компанией оставило приятное впечатление. Качественное консультирование, профессиональный анализ и рекомендации к исправлению статьи. Персональный подход в подборе журнала для публикации.


  Автор
  Сергей Андреевич
  SJR
  Q2
  Science and Public Policy Q2 SJR 0.77

  Пользуюсь услугами компании “SOER-Publishing” уже 2 года и планирую продолжить сотрудничество. С нашего ВУЗа много коллег также публиковали статьи. Все статьи были проиндексированы. Спасибо.


  Автор
  Марина Викторовна
  SJR
  Q2
  Software Quality Journal Q2 SJR 0.36

  Качественная работа. Надежные гарантии, возможность постоянного отслеживания этапов движения публикации. Сотрудники компании всегда на связи.


  Автор
  Игорь Николаевич
  SJR
  Q2