Як знайти статті в БД Scopus (способи пошуку)

Зміст

Питання пошуку наукових статей в базі Scopus дуже актуальне, адже всім авторам важливо переконатися в індексованості свого матеріалу. Як це зробити швидко і максимально просто? Розберемося в цій статті. Допомога точно знадобиться, адже вже на сьогодні в Скопус понад 60 мільйонів записів, і їх кількість з кожним роком збільшується на 5%.

 

Способи, як знайти вченому свою статтю в Scopus

Як відомо, в Скопус створюється три профілі: автора, журналу та установи. Пошук наукової статті найчастіше здійснюється через спеціальну опцію в профілі автора – Scopus Preview. На платформі автоматично, з моменту публікації першого матеріалу, створюється особистий кабінет учасника. Отже, для уточнення потрібної інформації виконуємо наступні дії:

 1. Заходимо на домашню сторінку вченого через платформу Scopus Preview.
 2. Відкриваємо особистий кабінет за допомогою спеціальних даних, що вводяться в позначену на сторінці форму.
 3. Вивчаємо інформацію, що відкрилася на сторінці.
 4. При великій кількості публікацій використовуємо фільтр угруповань. Для цього можна поставити такі критерії, як назва журналу, місце роботи автора, країна.
 5. При необхідності конкретизації даних вченого використовуємо спеціальну опцію Refine.

Кожен користувач може мати кілька профілів, які об’єднуються. Натиснувши на прізвище автора, відкривається його особистий профіль з персональним номером і такою інформацією, як індекс Хірша, цитування по посиланнях, перелік публікацій, персональний номер ID.

З недавніх пір доступна російськомовна версія сайту Скопус, що істотно спрощує пошуки.

Правила пошуку статті в БД Скопус

 

Послідовність дій стане зрозуміла вже з першого разу. Всього потрібно зробити дві дії:

 1. Виберіть розділ «пошук», потім перейдіть і активуйте пункт «документи». Після цього потрібно перейти на опцію Article title. Далі введіть назву документа. Чим точніше і конкретніше будуть надані дані, тим легше знайти відповідь на потрібний запит. У сервісі запропоновано велику кількість фільтрів, але ключовими завжди залишається прізвище та назва статті.
 2. Ознайомтеся з показаними на сторінці статтями. Дуже зручною є функція збереження пошукового запиту, щоб скористатися даними в наступний раз. Така можливість істотно зберігає час.

 

Як бути, якщо вищевказані маніпуляції не привели до результату? Є функціонал Author Search. З його допомогою можна знайти будь-який документ, в якому є посилання на певну статтю. Додатково доступний формат розширеного пошуку за допомогою опції Advanced Search. За рахунок додаткового рядка можна шукати матеріал одночасно в декількох виданнях і розширити кількість ключових запитів. Зручною функцією є встановлення обмежень по конкретним датам. За замовчуванням вказано термін в один тиждень, але можна його змінити на 14 або 30 днів.

Потрібна допомога у підготовці роботи?

  ПІБ
  Ваш телефон
  Ваш E-mail
  Поле, відмічене як * - обов'язкове для заповнення.

  Ніколи не вводьте назву статті в лапках. Замість цього знаку проставляйте пробіли.

  Звичайно ж, пошук наукової статті неможливий без доступу до бази. Це не дешеве задоволення. Оптимальний варіант, коли організація купила підписку. Однією з переваг Scopus є зручність, простота навігації по сайту. Тому проблем з пошуком не виникне.

  З компанією «SOER Publishing» вам не важко буде знайти і перевірити все, що завгодно. Тобто все, що опубліковано в Скопус. Ми маємо багаторічний досвід написання та публікацій зразкових наукових статей за багатьма профілями. У нас оформлений доступ до наукометричної бази. Гарантуємо професіоналізм, потрібний результат, якість і оперативність.

  Замовте публікацію наукової статті прямо зараз

  Залиште відгук

  Ваш e-mail не буде опублікований

  17 + 3 =